Philips MCM3350 promocja 2020

Cena699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 130 W
Ilość głośników 2

Opis

Bogaty i mocny dźwięk
Mikrowieża CD z odtwarzaniem MP3-CD, USB i tunerem FM. Słuchaj muzyki swych ulubionych wykonawców zapisanej w urządzeniu przenośnym dzięki złączu USB i wejściu audio. Mikrowieża producenta Philips zezwala na także odtwarzanie płyt MP3-CD i CD-R/RW. W komplecie znajdują się jeszcze głośniki Bass Reflex, które konkretne, błyskotliwe brzmienie basów.

Łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct
Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno radować się wygodą dostępu do większej ilości muzyki za pośrednictwem zaimplementowanego złącza USB Direct.

Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3". MP3 to bezprecedensowa technologia kompresji, dzięki której szerokie pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie marnotrawiąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości szybkiego i nietrudnego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się typowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

Wejście audio umożliwia odtwarzanie muzyki z sprzętów przenośnych
Wejście audio zezwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z mobilnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w wyśmienitej jakości zapewnionej przez zestaw audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest bardzo komfortowe — wystarczy podłączyć mobilny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

komplet głośników z systemem Bass Reflex zagwarantuje głębokie i solidne brzmienie basów

pakiet głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy dostosowywany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, iż wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, żeby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i pokaźniejszą ich głębię.

Cyfrowa korekcja dźwięku (DSCl)
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje dobór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jednostajne, wyraźne, solidne, ciepłe, czyste — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla przeróżnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technikę korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości posiadających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu przypasowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Napędzana szuflada na CD ułatwia dostęp
Zmechanizowane, wysuwane drzwiczki przednie powodują, że ten stylowy pakiet wygląda jeszcze lepiej. Wysmakowane, praktyczne drzwiczki na płytę przesuwają się pionowo w górę albo w dół za dotknięciem przycisku. Teraz możesz spokojnie usiąść i cieszyć się intensywnym dźwiękiem, obserwując odtwarzaną płytę poprzez przezroczyste okienko.


Funkcje specjalne

Tryby odtwarzania płyt:
- Programowanie 20 utworów
- Odtw. Wielokr./ścieżki/wszys./płyty
- Odtwarzanie w kolejności losowej
- szybkie odtwarzanie do przodu/do tyłu
- Wyszukiwanie nast./poprzed. Ścieżki
Budzenie:
- Budzenie nagraniem z płyty CD
- Budzenie radiem
- Budzenie z urządzenia USB
Zegar:
- Na wyświetlaczu głównym
rodzaj wyświetlacza:
- ekran VFD
Wyłącznik czasowy:
- TAK


Akcesoria w komplecie

- Antena FM
- Pilot
- Broszura gwarancyjna (cały świat)


wymiary

- Szerokość jednostki centralnej: 249 mm
- Wysokość jednostki centralnej: 128 mm
- Głębokość jednostki centralnej: 254 mm
- Szerokość głośnika głównego: 140 mm
- Wysokość głośnika głównego: 261 mm
- Głębokość głównego głośnika: 212 mm


Pozostałe cechy

Żródło zasilania:
- 110–127 V / 220–240 V, ~50–60 Hz