Pioneer X-SMC02 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Pioneer X-SMC02 oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
PIONEER X-SMC02 B
649.00
Neonet.pl
-19%
Pioneer X-SMC02 (czarny)
649.00
OleOle!
-19%
Wieża PIONEER X-SMC02-B Czarny
649.00
Media Expert
-19%
Wieża PIONEER X-SMC02-B Czarny
649.00
ELECTRO.pl
-19%
Pioneer X-SMC02 (czarny)
649.00
RTV EURO AGD
PIONEER X-SMC02D B
719.00
Neonet.pl
PIONEER X-SMC02 W
739.00
Neonet.pl
Wieża PIONEER X-SMC02D-B Czarny
749.00
Media Expert
Wieża PIONEER X-SMC02D-B Czarny
749.00
ELECTRO.pl
Wieża PIONEER X-SMC02D-W Biały
799.00
Media Expert
Wieża PIONEER X-SMC02D-W Biały
799.00
ELECTRO.pl
PIONEER X-SMC02D W
799.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Pioneer
Kategoria:Mini i mikro wieże

Opis

PŁASKI MIKROSYSTEM CD Z BLUETOOTH, DO montażu NA ŚCIANIE

Dla każdego, kto kocha otaczać się muzyką, ale ma ograniczoną przestrzeń, to rozwiązanie jest znakomite. System X-SMC02, z płaską obudową, który można postawić na półce lub powiesić na ścianie, umożliwia odtwarzanie muzyki przez łącze Audio in/USB/Bluetooth, z płyt CD i na słuchanie stacji radiowych. Funkcja Auto Wakeup, uruchamiania przez łącze Audio in, pozwala na niezakłócone, natychmiastowe odtwarzanie ze smartfonów albo cyfrowych odtwarzaczy audio. Można radować się dźwiękiem stereo, wypełniającym całe pomieszczenie, który zapewnia skierowany na zewnątrz zestaw głośników.

Odbieraj swoje ulubione stacje radiowe w pełni bez zakłóceń dzięki zaimplementowanemu tunerowi DAB/DAB+. A na życzenie osiągalny jest także tuner UKF i RDS.

System X-SMC02, wykonany tak, żeby wszędzie można było znaleźć na niego miejsce, jest płaski i kompaktowy, ma prosty fason, który dobrze się komponuje z każdym wystrojem pomieszczenia a jednocześnie jest w nim coś wyszukanego. Jego zwężający się z tyłu zarys pozwala z łatwością umieścić go w narożnikach zaś nieznaczne pochylenie ku górze powoduje,znakomicie nadaje się do ustawienia na stole. A dzięki otworom w tylnej obudowie, system można powiesić na ścianie.

komplet głośników jest skierowany na zewnątrz pod kątem 8 stopni, dzięki temu dźwięk może się szeroko rozchodzić. Z każdego miejsca, z którego słuchamy muzyki, mamy wrażenie dźwięku stereo, wypełniającego całe wnętrze, co jest doświadczeniem niemal identycznym, jak w sytuacji systemów all-in-one.

starczy podłączyć telefon lub cyfrowy odtwarzacz audio do Audio in a funkcja Auto Wakeup wykryje sygnał z terminala, uruchomi system i automatycznie przełączy go na źródło. W ten sposób muzyka z urządzenia jest odtwarzana na prostym i bezpiecznym łączu kablowym.

wbudowana technologia bezprzewodowa Bluetooth® (wer. 4.1+EDR) to możliwość łatwego strumieniowania muzyki z kompatybilnego urządzenia, jak telefon czy tablet czy również komputer osobisty. System X-SMC02 wyekwipowano w profile A2DP/AVRCP, z obsługą kodeka SBC. Po wstępnym sparowaniu, funkcja Bluetooth Auto Connect samoczynnie zespoi z systemem urządzenie, obsługujące Bluetooth.

System X-SMC02 umożliwia słuchanie muzyko z każdego źródła: poprzez Audio in, z płyt CD, z urządzenia z łączem USB, pozwala słuchać stacji radiowych i pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie dzięki Bluetooth. Pozwala nawet na naładowanie telefonu przez łącze USB, a na koniec dnia, albo na jego początek, zagra wasz ulubiony kawałek, dzięki funkcji Wakeup/Sleep Timer.

artykuł
producent
Kod producenta
X-SMC02D-B
EAN
4573211152845
informacje podstawowe
Czarny
Fizyczne Nagłośnienie CD Radio Magnetofon Funkcje
4 ustawienia EQ
Active
Dialog
Noc
Tak
Ustawienia predefiniowane
dodatkowe funkcje Złącza Inne
zastosowane technologie
Instrukcja obsługi
Pilot
kabel zasilania
Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)