Sony CMT-SBT100 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Sony CMT-SBT100 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Wieża SONY CMT-SBT100
899.00
Media Expert
-10%
Sony CMT-SBT100
899.00
OleOle!
-10%
Wieża SONY CMT-SBT100
899.00
ELECTRO.pl
-10%
Wieża SONY CMT-SBT100
899.00
MediaMarkt.pl
-10%
Sony CMT-SBT100
899.00
RTV EURO AGD
SONY mikrowieża CMT-SBT100
1004.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 50 W
Rodzaje odtwarzanych płyt CD
Ilość głośników 2

Opis

Bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie nagrań, odtwarzanie płyt CD, odbiór radia DAB — wszystko w wysokiej jakości
\n
Koniec z plączącymi się kablami: Łącze Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfonów, laptopów i innych maszyn.
\nWysoka jakość przy strumieniowej transmisji poprzez łącze Bluetooth®: Zgodność z kodekami AAC i apt-X pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku niż przy standardowej transmisji przez łącze Bluetooth®.
\nŁączenie jednym dotknięciem dzięki NFC: Przyłóż do zestawu smartfon albo tablet z technologią NFC, a natychmiast usłyszysz bogaty, czysty dźwięk ulubionych nagrań.
\nWyrazisty bas dzięki systemowi Bass Boost: Funkcja Bass Boost zapewnia pokaźniejszy, pełniejszy dźwięk przy słuchaniu najróżniejszych gatunków muzyki, od klasycznego funku po dubstep.
\nWygląd godny brzmienia: Proste, wytworne wzornictwo będzie wyszukanym dodatkiem do każdego wnętrza.
\nDruga młodość płyt CD: wbudowany odtwarzacz CD współpracuje z nośnikami CD, CD-R i CD-RW i zezwala na użycie funkcji odtwarzania losowego/wielokrotnego oraz programowania.
\nOdbiór radia DAB/DAB+: Cyfrowy radioodbiornik z pamięcią 20 stacji zezwala na prędki i przystępny dostęp do mnóstwa stacji radiowych DAB i DAB+.
\nW pełni zastosowane możliwości odtwarzacza mp3: Gniazdo wejścia audio pozwala na podłączenie cyfrowego odtwarzacza muzycznego (kabel należy nabyć oddzielnie) i słuchanie utworów mp3 w jakości hi-fi.
\n