Yamaha MCR-N670 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Yamaha MCR-N670 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
YAMAHA MCR-N670D MusicCast srebrny/czarny
2899.00
Neonet.pl
-3%
Yamaha MusicCast MCR-N670D Grand PianoCraft (srebrny)
2899.00
RTV EURO AGD
Wieża YAMAHA PianoCraft MCR-N670D Czarny/czarny
2999.00
MediaMarkt.pl
YAMAHA MCR-N670D MusicCast czarny
2999.00
Neonet.pl
Yamaha MusicCast MCR-N670D Grand PianoCraft (czarny)
2999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Yamaha
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 130 W
Rodzaje odtwarzanych płyt CD
Ilość głośników 2

OpisWybrane właściwościrodzaj CD
Odtwarzanie MP3 Tak
USB Tak
Moc zestawu [W] 130
Wi-Fi

Dzięki łączności Wi-Fi zestawem można sterować za pomocą wygodnej, instynktownej aplikacji MusicCast Controller dostępnej w języku polskim. Nie tylko usprawnia to użytkowanie, ale pozwala wykorzystać pełnię możliwości sprzętu np. Oryginalną funkcję Bluetooth output, która pozwala wysłać muzykę z MCR-N670 do słuchawek albo głośników Bluetooth, choćby innych producentów. Nad wyraz ergonomicznym rozwiązaniem, powiększającym wygodę wykorzystywania CD-NT670, jest przycisk Ulubione na pilocie zdalnego sterowania. Wystarczy go nacisnąć, żeby natychmiast zabrzmiało radio albo inne źródło muzyki, które użytkownik zapisał w pamięci urządzenia. Luksusowy charakter odtwarzacza podkreślają wysokiej jakości materiały, m.in. Frontowy panel ze szczotkowanego aluminium, smukła szuflada płyty, aluminiowe pokrętło i panele boczne doszlifowane lakierem fortepianowym.


PWM

tak samo wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi szczyci się wzmacniacz zintegrowany. Urządzenie wykorzystujące cyfrową końcówkę mocy z modulacją PWM gwarantuje naturalne brzmienie - od delikatnych niuansów do wypełnionej energią dynamiki. A-670 przekonuje czystym, nie podbarwionym dźwiękiem i wysoką efektywnością, dostarczając silny bas i ciepłe brzmienie w zakresie przeciętnie- i wysokotonowym. Potwierdzeniem wysokiej klasy wzmacniacza i równocześnie elementami umożliwiającymi uzyskanie tak wiernego brzmienia, są m.in. Nowoczesne podzespoły, a także pozłacane złącza i terminale głośnikowe. Użytkownicy, którzy oczekują spektakularnego basu, mogą użyć znajdujące się w A-670 wyjście subwoofera i podłączyć dodatkowy głośnik subniskotonowy.


Kolumny

Kolumny głośnikowe wykorzystywane w systemie MCR-N670 to konstrukcje, których zadaniem jest odzwierciedlenie piękna zapisanego w plikach wysokiej rozdzielczości. Membrana przetwornika niskotonowego, A-PMD, wykorzystywana jest w dodatku w high-endowych głośnikach z kolekcji Soavo. Dzięki niej kolumny zapewniają trójwymiarową przestrzeń dźwiękową, rewelacyjną lokalizację źródeł dźwięku i dostarczają niesamowite wrażenia stereofoniczne. Za odtwarzanie wysokich tonów odpowiada 3-cm przetwornik z miękką kopułką, zapewniającą niesamowitą detaliczność i rozpiętość tonalną dźwięku. Wysoka jakość brzmienia to też zasługa nieelastycznej pokrywy i technologii VCCS, która przy pomocy specjalnej kompozytowej struktury, umieszczonej wewnątrz obudowy, tłumi niechciane wibracje.