Miód Lipowy Eterno 230g promocja 2024

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Eterno
Kategoria:Miody
Rodzaj lipowy
Wielkość opakowania 0.23 kg

Opis

wyjątkowy miód z lipy, który uważany jest za rzadkość na rynku. Ze względu na konieczność posiadania obszernych skupisk tego rodzaju drzew w jednym miejscu, słoiki z tą słodyczą spotyka się bardziej sporadycznie w kontraście do innych miodów. Podkreśla się on przyjemnym, kwiatowym smakiem z subtelnie ostrymi akcentami.

Miód nektarowy znamionuje się wśród innych dużą zawartością olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na drogi oddechowe. Stosuje się go podczas leczenia stanów zapalnych, przeziębień oraz grypy. Miód działa także przeciwgorączkowo, a także koi nerwy. To pyszny oraz prozdrowotny wyrób, który powinien znaleźć się w każdym domu.

Rodzinna, polska producent Eterno powstała w 2005 roku w podwarszawskim Pruszkowie. Jej tradycje sięgają jednak aż XIX wieku, kiedy to prosperowała słynna cukiernia przy Newskim Prospekcie. Jej właścicielką i autorką najważniejszych przepisów była praprababcia obecnych właścicieli firmy - Matylda Aubra. Eterno nazwano w nawiązaniu do słowa wieczność, które odnosi się do tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, w tym przede wszystkim zamkniętych w słoiczkach - cytryn w rumie, który przyniosły marce największą sławę, a także podziw. Marka w swej działalności stawia szczególny nacisk na smak, naturalne produkty, postępowość oraz zadowolenie klientów.

Masa netto: 230g