Eterno Miód malinowy 50g promocja 2023

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Eterno
Kategoria:Miody
Rodzaj malinowy

Opis

Miód malinowy jest jednym z najtrudniej przystępnych miodów na rynku. Jego ograniczona ilość spowodowana jest przede wszystkim wymagającym procesem powstawania z kwiatów malin, których czas kwitnienia wynosi zaledwie sześć tygodni na przestrzeni całego roku. Pierwsze zbiory nektaru pszczoły rozpoczynają pod koniec maja, a drugie trwają od końca sierpnia do pierwszych przymrozków.

Miód malinowy słynie nie tylko z genialnego smaku,również z wielu prozdrowotnych aspektów. W jego składzie można odnaleźć mikroelementy - potas, mangan, wapń czy witaminy B1, B2, B6 oraz B12.

Ten słoiczek znakomicie sprawdzi się jako drobny podarek dla gości weselnych albo jako dodatek do obszerniejszego prezentu ofiarowywanego na każdą okazję.

Rodzinna, polska producent Eterno powstała w 2005 roku w podwarszawskim Pruszkowie. Jej tradycje sięgają jednak aż XIX wieku, kiedy to prosperowała znana cukiernia przy Newskim Prospekcie. Jej właścicielką oraz autorką najważniejszych przepisów była praprababcia obecnych właścicieli producenta - Matylda Aubra. Eterno nazwano w nawiązaniu do słowa wieczność, które odnosi się do tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, w tym przeważnie zamkniętych w słoiczkach - cytryn w rumie, który przyniosły marce największą sławę i uznanie. Firma w swej działalności stawia szczególny nacisk na smak, naturalne produkty, innowacyjność i zadowolenie klientów.

Masa netto: 50g