Miód Nektarowy Lipowy Łysoń 270g promocja 2023

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Łysoń
Kategoria:Miody
Rodzaj lipowy
Wielkość opakowania 0.27 kg

Opis

Pyszny miód nektarowy, zamknięty w słoiku imitującym starożytną amforę i zarazem nawiązującym do jego tradycyjnej formy przechowywania. Powstaje z nektaru zbieranego poprzez pszczoły z drzew lipy, uzyskując przyjemny kwiatowy aromat oraz subtelnie ostry smak. Jego barwa przypomina jasne odcienie bursztynu ze złotymi refleksami.

Miód nektarowy podkreśla się wśród innych dużą zawartością olejków eterycznych, które poprawnie wpływają na drogi oddechowe. Stosuje się go podczas leczenia stanów zapalnych, przeziębień oraz grypy. Miód działa także przeciwgorączkowo oraz koi nerwy.

To pyszny, a także prozdrowotny wyrób, który powinien znaleźć się w każdym domu.

marka Łysoń została założona w latach 50-tych XX wieku, kiedy to Marian Łysoń rozwijał swoją pasję w kierunku pszczelarstwa. Samodzielnie wykonywał nowoczesne oraz innowacyjne modele sprzętów pszczelarskich i ule, które okazały się być nieprzeciętnym środowiskiem dla pszczół. Na początku XXI wieku marka poszerzyła swoją działalność na sektor pysznych słodyczy, czym sukcesywnie zaczęła podbijać kolejne europejskie kraje.

Masa netto: 270g