Zestaw 3 x Miód Manuka MGO 400+ 500g Manuka Health, MANH_084 promocja 2022

Cena699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Świat Miodów

Parametry

Producent:Manuka Health
Kategoria:Miody
Rodzaj manuka
Wielkość opakowania 0.5 kg

Opis

zestaw mieści trzy słoiki miodu Manuka 400+ MGO o pojemności 500g

na ogół kupowany miód Manuka w Polsce. Półkilogramowe opakowanie Miodu Manuka MGO 400+, to słuszna relacja jakości (stężenia methylglyoxalu) do ceny. Atest MGO 400+ jest gwarancją niezwykle wysokiego stężenia methylglyoxalu: co najmniej 400 mg/kg. Substancja ta występuje w wyraźnym stężeniu tylko w niektórych miodach Manuka. Jak wykazały niezależne badania, methylglyoxal jest wyłącznym źródłem trwałych atrybuty standardowych dla miodów Manuka. Szczególnie wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem unikatowych atrybuty miodu Manuka i wpływa wyjątkowo należycie na poprawę i utrzymanie korzystnego stanu układu pokarmowego, dobroczynne działanie dla układu immunologicznego, pomocny w dbaniu o zdrowy stan skóry.

Miód Manuka MGO jest produkowany poprzez pszczoły żywiące się nektarem z kwiatów rośliny o nazwie Manuka (Leptospermum scoparium), która rośnie tylko w Nowej Zelandii. Poprzez niemało lat wyjątkowe właściwości miodu Manuka były rozpoznawane i mierzone z zastosowaniem testów, które dawały wyniki o dużych odchyleniach. Staranne źródło aktywności miodu Manuka pozostawało niezbadane poprzez niemal 15 lat. Przełomu dokonała grupa naukowców kierowana przez Profesora Thomasa Henle z Politechniki w Dreźnie, w Niemczech. Badania naukowca wykazały, że Miód Manuka MGO jest jak dotąd jedynym produktem żywnościowym na świecie, w którym znaleziono tak szerokie stężenie naturalnie występującego methylglyoxalu - na poziomie od 30mg/kg do ponad 800mg/kg. Dla porównania, zawartość tego składnika w innych występujących na świecie miodach waha się od 1 do 10mg/kg, średnio 3,1mg/kg.

Zalecane spożycie: 1-2 łyżeczek 3 razy dziennie przed posiłkiem. Opakowanie 500 g przy spożywaniu dziennej porcji trzech łyżeczek dziennie wystarcza na około miesiąc.