Zestaw 3 x miód manuka mgo 550+ 500g marki Manuka health promocja 2022

Cena1071.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Świat Miodów

Parametry

Producent:Manuka Health
Kategoria:Miody
Rodzaj manuka
Wielkość opakowania 0.5 kg

Opis

komplet posiada trzy słoiki miodu Manuka 550+ MGO o pojemności 500g

pakiet trzech miodów Manuka MGO 550+ 500g, to produkt wybierany przez klientów, którzy chcą kupić najlepszy z dostępnych na rynku miód Manuka. Charakteryzuje się niezwykle wysoką, certyfikowaną zawartością methylglyoxalu na poziomie 550+ mg/kg (MGO 550+). Niezwykle wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem trwałych i cennych właściwości miodu Manuka: pomocny w dbaniu o zdrowy stan skóry, wyjątkowo dobry wpływ na ulepszenie i utrzymanie dobrego stanu układu pokarmowego, dobroczynny wpływ na układ immunologiczny.

Miód Manuka MGO jest stworzony przez pszczoły żywiące się nektarem z kwiatów rośliny o nazwie Manuka (Leptospermum scoparium), która rośnie tylko w Nowej Zelandii. Poprzez dużo lat wyjątkowe atrybuty miodu Manuka były rozpoznawane i mierzone z użyciem testów, które dawały wyniki o sporych odchyleniach. Precyzyjne źródło aktywności miodu Manuka pozostawało niezbadane przez niemal 15 lat. Przełomu dokonała grupa naukowców kierowana przez Profesora Thomasa Henle z Politechniki w Dreźnie, w Niemczech. Badania naukowca wykazały, że Miód Manuka MGO jest jak dotąd jedynym produktem żywnościowym na świecie, w którym znaleziono tak wielkie stężenie naturalnie występującego methylglyoxalu - na poziomie od 30mg/kg do ponad 800mg/kg. Dla porównania, zawartość tego składnika w innych występujących na świecie miodach waha się od 1 do 10mg/kg, przeciętnie 3,1mg/kg.

Zalecane spożycie: 1-2 łyżeczek 3 razy dziennie przed posiłkiem. Opakowanie 500 g przy spożywaniu dziennej porcji trzech łyżeczek dziennie wystarcza na około miesiąc.