Lg monitor lcd 49" ips / 49wq95c-w promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lg monitor lcd 49" ips / 49wq95c-w oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5388.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
LG Electronics Monitor 49WQ95C-W 49 cali Ultra Wide Dual QHD
5388.00
Zadowolenie.pl
LG UltraWide 49WQ95C-W profesjonalny 49" 5K Nano IPS 144Hz 5ms Zakrzywiony Gamingowy
5519.00
OleOle!
LG UltraWide 49WQ95C-W profesjonalny 49" 5K Nano IPS 144Hz 5ms Zakrzywiony Gamingowy
5999.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Monitory LED
Funkcje wbudowane głośniki
Czas reakcji 5.000 ms

Opis

Więcej niżeli wielozadaniowośćTo monitor UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) gwarantujący tyle samo przestrzeni, co dwa monitory 16:9 QHD o przekątnej 27 cali. Liczba pikseli obszerniejsza o 70% w porównaniu z rozdzielczością 32:9 FHD (3840x1080) pozwala osiągnąć jeszcze pokaźniejszą skuteczność pracy.

Steruj wieloma urządzeniami przy pomocy jednego monitoraPodwójny kontroler zezwala na pracę z wieloma urządzeniami za pomocą jednego monitora, klawiatury i myszy. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki z zróżnicowanych maszyn na jeden monitor.

nieszablonowa skrupulatność barw i obfity kąt widzeniaEkran LG Nano IPS obsługuje szeroką gamę odcieni, 98% gamy DCI-P3, i zapewnia idealne odwzorowanie barw i nieprzeciętną jasność dzięki technice VESA Display HDR400.

Żywe barwy, niski poziom niebieskiego światłaTechnologia LG Live Color Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland Eyesafe chroni Twoje oczy przed światłem niebieskim przy pomocy sprzętowych i programowych rozwiązań RGB, a równocześnie zachowuje żywe barwy.

samoczynna regulacja jasności dzięki czujnikowi światła detektor reaguje na światło, rozszerzając jasność, gdy w otoczeniu jest jasno, i ograniczając jasność, gdy w otoczeniu jest ciemno. Zapewnia wygodne warunki pracy.

Łatwa łącznośćPort USB Type-C pozwala zarówno na przesyłanie obrazu i informacji, jak i na ładowanie podłączonych maszyn, dzięki czemu możesz podłączyć swego notebooka przy pomocy jednego kabla. Moc zasilania do 90 WTechnologia zasilania przez USB-C pozwala na jednoczesne zasilanie monitora i ładowanie podłączonego notebooka (z mocą do 90 W).

Wciągający świat gierWejdź w świat gier o doskonałej grafice dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz, zgodności z technologiami NVDIA G-sync i AMD Free Sync, a także funkcjom wspomagającym w czasie gry. Szybki monitor, płynna graDuża prędkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny.

dzięki temu gracz może prędko reagować na działania przeciwników i łatwiej wykrywać cele. Dynamic Action SyncTechnologia Dynamic Action Sync obniża opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach.

Black StabilizerFunkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i szybkim uciekaniu przed eksplozjami. Wciągający dźwiękTen wysmakowany w swej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron pozwalającą skoncentrować się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego znakomitym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO z dwóch głośników stereo o mocy 10 W.

Elegancja i ergonomiaBardziej rozciągliwa kompozycja zezwala na regulację wysokości, nachylenia i przechylenia na boki, co umożliwia znalezienie trafnej pozycji ekranu.Akcesoria w zestawie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe parametry: dane o gwarancji:...