Monitor GIGABYTE AORUS FI27Q 27 QHD IPS 1ms Czarny, FI27Q promocja 2022

Cena2889.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Gigabyte
Kategoria:Monitory LED
Przekątna ekranu 27 "
Rozdzielczość 2560 x 1440 x
Funkcje pivot
Jasność ekranu 350 cd/m2

Opis

Monitor dla graczy Gigabyte 27" IPS AORUS FI27QP HDR

AORUS czerpie inspirację z aerodynamicznych skrzydeł sokoła, wprowadzając wielowarstwową konstrukcję, która ma kontury w zarysie skrzydła. Dzięki stylowej i metalowej zbroi AORUS symbolizuje nowoczesnie techniczne w futurystycznym stylu.


QHD z częstotliwością odświeżania 165 Hz

AORUS FI27QP ma 27-calowy panel QHD o proporcjach 16: 9 z częstotliwością odświeżania 165 Hz, zapewnia dwa razy więcej szczegółów i jakość wyświetlania niżeli Full HD i pozwala cieszyć się grami i filmami w ich oryginalnym rozmiarze. FI27QP obsługuje technikę AMD FreeSync ™ Premium która zapewnia płynny i wolny od artefaktów obraz na dowolnej liczbie klatek na sekundę i obsługuje również technologię HDR.


Czas reakcji 1ms

AORUS FI27QP jest jednym z najmocniej responsywnych monitorów do gier na rynku. Czas reakcji wynosi 1 ms i pozwolić cieszyć się płynną rozgrywką bez żadnych efektów ghostingu.


Współczynnik kontrastu 1000: 1

AORUS FI27QP wykorzystuje innowacyjną technikę kolorowego wyświetlacza IPS 10 bitów (8 bitów + FRC), która zapewnia wyjątkowo szeroki kąt widzenia 178 poziomów. W trakcie zaciętej rywalizacji renderowanie FI27QP nie pozwoli na uzyskanie efektów ghostingu i doprowadzi cię do zwycięstwa.


90% DCI-P3

Im wyższa gama odcieni panelu, tym szerszy zakres wyświetlanych kolorów. DCI-P3 w porównianiu do sRGB obejmuje więcej czerwieni i zieleni, która jest mocniejsza i ostrzejsza, pozwalając zobaczyć bardziej realistyczne barwy.


HDR

Wyświetlacze High Dynamic Range (HDR) zapewniają ulepszony kontrast i precyzyjność i bardziej żywe kolory w porównaniu do wyświetlaczy standard Dynamic Range (SDR). Celem jest pokazanie obrazu tak realistycznie, jak to osiągalne.


Podświetlenie LED

AORUS FI27QP może pochwalić się najbardziej nowoczesnymi systemami LED na rynku. Aplikacja RGB Fusion zezwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery. Entuzjaści LED mają dzisiaj okazję pochwalić się kreatywnością dzięki możliwości samodzielnego dostosowania wielu stref.


AORUS Aim Stabilizer

AORUS Aim Stabilizer redukuje rozmycie ruchu i pozwala graczom zachować niezwykłą transparentność gry, gwarantując płynniejsze wrażenia. Na przykład w grach FPS strzelanie strzały spowoduje silny odrzut, który wstrząśnie ekranem i zamazuje obraz. Stabilizator celu może przeciwdziałać rozmyciu obrazu i poprawić wizualną przezroczystość gracza, pozwalając mu na prześledzenie trajektorii pocisku i umożliwić łatwiejsze celowanie.


AORUS Dashboard

AORUS Dashboard pokazuje najważniejsze informacje o sprzęcie w czasie rzeczywistym, takie jak częstotliwość procesora, temperaturę podzespołów, prędkość wentylatorów i inne wytworne funkcje AORUS, takie jak GameAssist, niezależnie od sytuacji. Możesz nawet dostosować dane, które chcesz wyświetlić.


Korekcja czerni

Funkcja korekcji czerni reguluje ciemne obszary w grach do poziomu jasności określonego przez gracza, dzięki czemu łatwo znajdzie się wrogów ukrywających w ciemności


GAMEASSIST

GameAssist daje możliwość stworzenia kilku niestandardowych celowników. Jest to nad wyraz {pomocn|przydatn)e, gdy grasz w strzelankę w której celownik nie jest dostępny. Timer na ekranie pozwala śledzić upływ czasu gry. Licznik pozwala na łatwe zliczanie istotnych informacji. Funkcja wyrównywania ekranu pozwala użytkownikom wyświetlać na ekranie linie, ułatwiając konfigurację z wieloma wyświetlaczami.


OSD SIDEKICK

AORUS OSD Sidekick pozwala ustawić opcje wyświetlania za pomocą klawiatury i myszy. Daje to Ci możliwość szybkiego dostosowania ustawień bez użycia przycisków na monitorze. AORUS zapewnia również aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu możesz cieszyć się nowymi funkcjami.


ANC

Inteligentna technologia przechwytywania głosu z podwójnym mikrofonem doskonale eliminuje hałasy / dźwięki otoczenia przy minimalnym zniekształceniu głosu, pozwalając Twojemu zespołowi wyraźnie słyszeć Twój głos.


Uzyskaj idealny kąt

Monitor ma wyjątkową podstawę, która szeroki zakres regulacji wysokości i pochylenia, obrotu.