Myjka parowa KARCHER SC 4 EASYFIX (4054278313023) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Myjka parowa KARCHER SC 4 EASYFIX (4054278313023) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 946.15 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SC 4 EasyFix (2000W, 3,5bar) Karcher parownica, mop parowy| Zabija wirusy i bakterie ZESTAW DO PIEKARNIKA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
946.15
myjki.com - sklep specjalist.
SC 4 EasyFix (2000W, 3,5bar) Karcher parownica, mop parowy| Zabija wirusy i bakterie CZYSTE OKNA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
949.76
myjki.com - sklep specjalist.

Parametry

Producent:KARCHER
Kategoria:Mopy parowe

Opis

Parownica Karcher SC 4 EasyFix EasyFix EasyFix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Zezwala na jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem.

dzięki temu użytkowanie parownicy Karcher SC 4 EasyFix będzie niesamowicie proste i wygodne! Uniwersalna w zaimplementowaniu Parownica Karcher SC 4 EasyFix dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które dopełnianie wody w trakcie pracy, pozwala na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera.

Dzięki bogatemu wyposażeniu charakterystycznemu i szerokiemu asortymentowi dostępnych akcesoriów dodatkowych jest prawdziwie uniwersalna w zaimplementowaniu. Komplet do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada przy pomocy rzepa trafne rezultaty czyszczenia na wszelkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli.

Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Przystępne mocowanie pada na dyszy w parownicy Karcher SC 4 EasyFix dzięki rzepowi. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i łatwe operowanie dzięki ruchomemu przegubowi.

Schowek na kabel elektryczny na obudowie Dodatkowy zbiornik na wodę można prosto wyjąć i napełnić. Zezwala na to czyszczenie bez przerw i komfortowe napełnianie zbiornika wodą. Bezpieczne przechowywanie kabla zasilającego i akcesoriów zapewnia schowek na kabel elektryczny w obudowie parownicy Karcher SC 4 EasyFix.