steam mop przewodowy marki Vileda promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem steam mop przewodowy marki Vileda oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 198.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Vileda CLEANING STEAM
198.00
RTV EURO AGD
Vileda CLEANING STEAM
198.00
OleOle!

Parametry

Producent:VILEDA
Kategoria:Mopy

Opis

Mop parowy Vileda STEAM W pakiecie dwa wkłady


Para to nie zawsze dwoje


Zastanawiasz się, czy mop parowy jest lepszy od zwykłego? Jeżeli potrzebujesz czegoś mocniejszego do czyszczenia, jeżeli próbujesz pozbyć się uporczywego brudu, jeżeli nie uwielbiasz używać w domu silnych środków chemicznych, jeżeli obawiasz się bakterii albo masz w domu alergika to mamy wspaniałe rozwiązanie tych wszystkich problemów. Jak głównie w tej kwestii na pomoc przychodzi bezawaryjna Vileda. Lider na rynku sprzątającym. Mopy bez wiader, mopy wykręcane mopy prostokątne wyżymane, ściereczki super chłonne i mnóstwo innych upraszczających nam życie artykułów do sprzątania dała nam właśnie Vileda. Tym razem zapraszamy do zaznajomienia się bliżej z mopem parowym.


Mop Parowy VILEDA to znakomita czystość bez wysiłku w twoim domu Mop parowy zabije 99,9% bakterii i to bez użycia środków chemicznych. Taki mop jest nadzwyczajnym narzędziem sprzątającym, lekki i prosty w użyciu. Prędko się nagrzewa, bo już po kilkunastu sekundach od napełnienia wodą jest gotowy do zastosowania. Możemy nim czyścić podłogi takie jak: płytki, panele, podłogi drewniane olejowane, bejcowane ( nielakierowane).A dodatkowa nakładka znajdująca się w komplecie pomoże wyczyścić także Twoje dywany. Do tego mopa Ci trzeba tylko zasilania i wody. Wkład czyszczący to wysokiej jakości microfibra o dwuwarstwowej budowie. Przegub 180 poziomów to wysoka ergonomia i dostęp do narożników, podłogi pod meblami i trudno osiągalnych miejscGotowy do zastosowania w 4 prostych krokach:
Należy napełnić zbiornik wodą
Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Włączyć podgrzewanie i odczekać 15 sekund do zapalenia się zielonej kontrolki
Ustawić intensywność pary i rozpocząć sprzątanie.
Do działania mopa potrzebne jest stałe podłączenie do źródła zasilania.pakiet zawiera dwa wkłady z mikrofibry.
Wkłady można prać w temperaturze do 60 stopni.*