Marcin wyrostek & corazon, marcin jajkiewicz, rodzina i przyjaciele - harmonia świąt + prezent bańka marki Wyrostek marcin promocja 2024

jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:WYROSTEK MARCIN
Kategoria:Muzyka religijna

Opis

„Harmonia Świąt" - taki tytuł nosi najnowszy świąteczny album akordeonisty Marcina Wyrostka. To znane wszystkim kolędy i pastorałki w nowej odsłonie - jednocześnie radosne, energiczne aranżacje w klimacie góralskim czy latynoskim, jak nastrojowe ballady przyprawiające o dreszcz na skórze.

Tak o płycie mówi sam artysta: „W moim rodzinnym domu w Jeleniej Górze najważniejszą tradycją Świąt Bożego Narodzenia było wspólne kolędowanie. Moje wspomnienia z dzieciństwa oraz koncert kolędowy, który graliśmy w Katowicach były inspiracją do wydania świątecznej płyty.

Niech ta płyta stanie się inspiracją do wspólnego kolędowania. Do płyty dołączam śpiewnik z tekstami kolęd. Niech w Państwa domach zagości prawdziwa Harmonia Świąt!" Kolędę „Wśród nocnej ciszy" nagrała 60 -osobowa rodzina Marcina Wyrostka.

Głównym wokalistą albumu jest niezastąpiony, wcielający się w najtrudniejsze muzyczne role, Marcin Jajkiewicz. Nie zabraknie także nadzwyczajnych gości – wokalistów: Wioli Malchar-Moś i Daniela Orynicza-Cebuli.

Na uwagę zasługuje autorski utwór Daniela Popiałkiewicza pt.: „Nikt nie może być sam". Święta to czas spotkań, czas dobroci, prawidłowych uczynków - o tym jest piosenka. Unikatowym gościem na płycie jest także Michał Nowicki, młody akordeonista, który od pewnego czasu boryka się z ciężką, niezidentyfikowaną chorobą neurologiczną komplikującą jego codzienne czynności.

Część dochodu z każdej sprzedanej płyty będzie przekazana Michałowi. „Życzę wszystkim naszym słuchaczom „Harmonii Świąt", żeby ten magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, był wykorzystany jak najlepiej i najintensywniej podczas, jakże ważnych a ulotnych z perspektywy czasu, spotkań rodzinnych".

Marcin Wyrostek Do każdego albumu będzie załączony upominek w postaci bombki z pozdrowieniami od Marcina. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.