Fanola Re-Balance Szampon 1000 ml SZYBKA WYSYŁKA infolinia: 690-80-80-88, 14052 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fanola Re-Balance Szampon 1000 ml SZYBKA WYSYŁKA infolinia: 690-80-80-88, 14052 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Fanola Rebalance szampon do włosów 1000 ml dla kobiet
27.46
E-Glamour.pl
fanola re balance szampon do włosów przetłuszczających się 1000ml
27.70
Gobli.pl
Fanola, Rebalance, szampon oczyszczający włosy i skórę głowy, 1000 ml
30.81
Empik

Parametry

Producent:Fanola
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

Szampon Fanola Rebalance dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Fanola Rebalance to produkty bazowe przygotowujące do zabiegów fryzjerskich.eliminuje nadmiar sebum ze skóry głowyOczyszcza z osadów i pozostałości kosmetykówPrzywraca równowagę włosom i skórzeDodaje włosom lekkości i blaskuPrzygotowuje je do zabiegów fryzjerskichZawiera substancje powierzchniowo czynne, które skrupulatnie oczyszczają włosy i skórę głowy z nawarstwionych na nich osadów i łoju.

Proteiny pszenicy odbudowują uszkodzone partie włosów oraz zatrzymują wodę w łuskach broniąc je przed przesuszeniem. Dodatkowo działają antystatycznie uniemożliwiając elektryzowaniu się włosów.Sposób wykorzystania: Szampon nałożyć na mokre włosy i skórę głowy.

Wmasować, a następnie skrupulatnie spłukać. W razie zapotrzebowania umyć drugi raz.Rezultat: Czyste, świeże, lekkie i pełne blasku włosy.Polecamy skorzystanie z oferty pozostałych produktów Fanola dopasowanych do potrzeb włosów w celu uzupełnienia zabiegów pielęgnacyjnych.Fanola to włoska producent produktów do pielęgnacji, koloryzacji i kreacji włosów.

Od początku jej celem było stworzenie szerokiej sieci profesjonalnego wsparcia produktowego i technologicznego dla salonów fryzjerskich przy zachowaniu atrakcyjnych cen produktów. Przeróżne linie kosmetyków w ofercie Fanola gwarantują, że każdy klient odnajdzie produkt trafny dla siebie i potrzeb swych włosów.