Kemon Actyva Equilibrio regulujący szampon do przedłużającej się skóry głowy 1000ml (8020936070559) promocja 2024

Cena108.67
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

kemon actyva equilibrio shampoo to szampon do przetłuszczającej się skóry głowy. Kosmetyk głęboko oczyszcza, usuwając nadmiar sebum z włosów i skóry głowy. Pomaga przywrócić równowagę skórze głowy i unormować produkcję sebum.

za właściwości neutralizujące odpowiada perlit - minerał pochodzenia wulkanicznego. Użytkowanie szamponu kemon actyva equilibrio shampoo działa zbawiennie nie tylko na skórę głowy, ale także na kondycję włosów.

stają się lżejsze, bardziej elastyczne, pełne witalności i połyskujące. W składzie towaru znajduje się także unikalny kompleks velian complex. To on proponuje działanie łagodzące, zmiękczające, łagodzące, ochronne i przeciwutleniające.

za te parametry odpowiadają substancje roślinne: dziewanna wielokwiatowa, kocanka włoska, len zwyczajny i rumian żółty. Mieści do 83% komponentów pochodzenia naturalnego. Linia kosmetyków kemon actyva to połączenie między naturalnymi składnikami a technicznie nowoczesnymi bezkompromisowcami.

wspierana przez producenta kemon i jej 50-letnie doświadczenie na rynku mistrzowskich produktów fryzjerskich actyva urosła do rangi światowej linii kosmetyków używanych i sprzedawanych w najszczególniej prestiżowych salonach fryzjerskich w ponad 15 krajach na całym świecie.

pojemność: 1000ml