KERASTASE Dermo Calm Riche Kąpiel do Włosów Kojąca Wzbogacona Wrażliwa Skóra Suche Włosy 250 ml (3474636397396) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem KERASTASE Dermo Calm Riche Kąpiel do Włosów Kojąca Wzbogacona Wrażliwa Skóra Suche Włosy 250 ml (3474636397396) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 63.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Kerastase Bain Riche Dermo-Calm - Wzbogacona Kąpiel Kojąca (250ml)
63.00
agneess
Kérastase Spécifique Bain Riche Dermo-Calm szampon do włosów 250 ml dla kobiet
64.27
E-Glamour.pl
Kérastase Spécifique Bain Riche Dermo-Calm szampon do włosów 250 ml dla kobiet
67.96
ELNINO PARFUM
KERASTASE Riche Dermo Calm szampon kojąco-witalizujący 250ml
69.00
Gobli.pl
Kerastase Specifique, wzbogacona kąpiel kojąca, wrażliwa skóra głowy, 250ml
73.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:KERASTASE
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 250 ml

Opis

WZBOGACONA KĄPIEL KOJĄCA

Kąpiel do włosów Dermo-Calm ma błogi aromat. Lekka konsystencja pozwala na dokładne rozprowadzenie preparatu na skórze głowy. Prawidłowo się spłukuje nie pozostawiając na włosach tłustej i obciążającej warstwy. Dzięki regularnemu stosowaniu kąpieli nawet wrażliwa skóra głowy i włosy wrażliwe na chemikalia, stają się zdrowe, połyskujące i pełne życia. Dodatkowym atutem kąpieli jest komfortowa butelka, którą dobrze trzyma się w rąk.

Kąpiel hipoalergiczna dzięki zaimplementowaniu wyjątkowych i prawidłowo skompletowanych części aktywnych, choćby najmocniej wrażliwym włosom i skórze głowy potrafi przynieść ukojenie. Takie działanie zapewniają następujące składniki

  • Olej Tamanu - działa łagodząco i kojąco na wszelkiego typu podrażnienia;
  • Pirokton Olaminy - to składnik, który uniemożliwia jednej z najbardziej irytujących konsekwencji wrażliwej skóry, czyli swędzeniu,
  • Gliceryna - to składnik, który ma działanie rozluźniające i zmiękczające skórę głowy,
  • Pochodna Mentolu - jej zadaniem jest odświeżenie skórę głowy.

w rezultacie użytkowania nie tylko włosy nabierają życia, także skóra która była podrażniona, swędziała czy szczypała poczuje ukojenia. Kąpiel Wzbogacająca Dermo-Calm to towar hipoalergiczny. Przetestowany pod kontrolą dermatologiczną.

Sposób wykorzystania:

  • Niewielką liczba kąpieli Dermo-Calm należy nabrać na dłoń i nanieść na wilgotnych włosach.
  • subtelnie wmasowując całymi dłońmi, rozprowadzić równomiernie. Żeby efekt był jak najlepszy, najlepiej czynność powtórzyć.
  • Kąpiel powinna pozostać na włosach poprzez kilka minut,składniki energiczne zdążyły przedostać się do struktury włosa.
  • By preparat korzystnie się pienił można dodać niewielką liczba wody i znów masować włosy.
  • Na koniec należy go starannie spłukać.

pojemność:

  • 250 ml