colour stop yellow szampon neutralizujący żółte odcienie 1000ml marki Montibello promocja 2024

Cena80.45
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

MONTIBELLO SMART TOUCH SZAMPON MICELARNY DO WŁOSÓW CLEAN MY HAIR 1000 ML + POMPKA Opis Szampon do codziennego użytkowania, który dogłębnie oczyszcza włosy, jednocześnie nawilżając je, przywracając blask i lekkość, a także zabezpieczając przed utratą koloru (pH 5,5).

tworzony z myślą o włosach suchych, odwodnionych i puszących się, jednak micelarna formuła produktu, inspirowana technologią z zakresu pielęgnacji skóry, sprawdzi się przy każdym typu włosów. Szampon mieści kwas hialuronowy, który zagwarantuje stosowne nawilżenie, a także wyciąg z imbiru pobudzający mikrokrążenie skóry głowy wspomagające wzrost i utrzymacie zdrowego stanu włosów.

Formuła wegańska, która nie mieści parabenów, silikonów i siarczanów. - delikatny szampon do codziennego wykorzystywania - dogłębnie oczyszcza włosy dzięki technologii micelarnej - rewelacyjnie nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego - zabezpiecza przed utartą koloru - dedykowany do wszelkich rodzajów włosów, zwłaszcza suchych i odwodnionych Szampon do codziennego wykorzystywania, który dogłębnie oczyszcza włosy, równocześnie nawilżając je, przywracając lśnienie i lekkość i zabezpieczając przed utratą koloru (pH 5,5).

wytwarzany z myślą o włosach suchych, odwodnionych i puszących się, jednak micelarna formuła artykułu, inspirowana technologią z zakresu pielęgnacji skóry, spełni oczekiwania przy każdym typu włosów. Szampon posiada kwas hialuronowy, który zagwarantuje stosowne nawilżenie i wyciąg z imbiru pobudzający mikrokrążenie skóry głowy wspomagające wzrost i utrzymacie zdrowego stanu włosów.

Formuła wegańska, która nie gromadzi parabenów, silikonów i siarczanów. Technika MICELARNA: Micele to kuliste struktury, które działają na skażenia jak magnes. Ich wewnętrzna cześć przyciąga tłuszcze, zamykając je w sobie, a zewnętrzna przyciąga wodę i rozpuszcza w niej pozostałe zanieczyszczenia.

Micele to struktury bardzo łagodne, które nie uszkadzają włosa i zapobiegają utracie jego elastyczności. Nie działają ściągająco i nie wymagają mocnego pocierania mechanicznego podczas mycia. Pozwalają przywrócić równowagę mikrobiomu skóry głowy bez wysiłku!