Montibello smart detox purifying cleanser, szampon do włosów 1000ml promocja 2024

Cena85.68
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Montibello
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

Montibello Smart Touch Detox My Hair to szampon micelarny detoksykujący, wytworzony do codziennego używania, który efektywnie oczyszcza i detoksykuje włosy, a także skórę głowy. Towar przywraca zdrowy stan mikrobiomu skóry głowy, równocześnie zabezpieczając przed utratą koloru (pH 5,5). Szampon przeznaczony jest zwłaszcza włosom silnie zanieczyszczonym kurzem, brudem, sebum, potem albo pozostałościami kosmetyków do kreacji, lecz ze względu na micelarną formułę, może być stosowany przy każdym rodzaju włosów. Ma formułę wegańską, nie zawierającą parabenów, silikonów i siarczanów.

technika Micelarna: technika Micelarna pozwala na prędkie i łatwe mycie włosów o przedłużonym działaniu. Micele, czyli kuliste struktury, działają na skażenia jak magnes. Ich wewnętrzna część przyciąga tłuszcze, zamykając je w sobie, a zewnętrzna przyciąga wodę i rozpuszcza w niej pozostałe skażenia. Micele są nad wyraz łagodne, nie uszkadzają włosów i zapobiegają utracie ich elastyczności. Nie działają ściągająco i nie wymagają mocnego pocierania mechanicznego podczas mycia. Pozwalają przywrócić równowagę mikrobiomu skóry głowy bez wysiłku.

elementy:

  • Łagodne surfaktanty: kompozycja surfaktantów naturalnego pochodzenia zastępuje siarczany, co powoduje, iż formuła jest korzystnie tolerowana, choćby przez wrażliwą skórę głowy.
  • Czynnik przywracający równowagę mikrobiomu: Przywraca zdrowy stan mikrobiomu skóry głowy, co przekłada się na zdrowsze i czystsze włosy na dłużej.
  • Ekstrakt z moringa: Zabezpiecza włosy przed skażeniami, odżywia i odbudowuje skórę głowy.
  • Spirulina: Algi o działaniu odtruwającym, walczą z zanieczyszczeniami i bronią przed wpływem agresywnych czynników.