Nivea Men Cool szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się (Cool Fresh) 250 ml (4005808255986) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nivea Men Cool szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się (Cool Fresh) 250 ml (4005808255986) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.34 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Nivea Men Cool szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn
10.34
ELNINO PARFUM
Nivea Men Cool szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn
10.66
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Nivea
Kategoria:Mycie włosów
Rodzaj włosów przetłuszczające się
Pojemność 250 ml

Opis

początku było białe mydło, które w 1905 roku otrzymało dziś znaną na całym świecie nazwę: Nivea. Charakterystyczny śnieżnobiały krem o tej nazwie pojawił się sześć lat później, jeszcze dzięki utalentowanemu aptekarzowi Oscarowi Troplowitz, który zainspirował się łacińskim określeniem na śnieg nivis przy wyborze nazwy.

Swe typowe opakowanie w odcieniu blue krem otrzymał jednak dopiero w 1924 roku. O tym jak ważnym i postępowym wynalazkiem był ów krem świadczy fakt, że jego receptura pozostała do dziś niemal niezmieniona.

Dziś Nivea jest chronioną marką przedsiębiorstwa Beiersdorf AG. Asortyment Nivea, obejmujący początkowo krem do twarzy i rąk, pozostał sukcesywnie zwiększony o dodatkowe produkty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, a także o kosmetyki do makijażu.

Natomiast miejsce klasycznego kremu zajęły nowoczesne produkty jak „Nivea Cellular Anti-Age" kolekcja. Nowym rozdziałem w historii firmy było w 1968 roku utworzenie specjalnego laboratorium odpowiedzialnego na wykreowanie zapachów firmowych.

Jako charakterystyczny dominujący zapach towarów Nivea została wybrana bergamota, z czasem zastąpiona jej odpowiednikiem plastikowym. Ta charakterystyczna delikatna, świeża woń poza tym osiągalnie neutralnych białych albo bezbarwnych kosmetyków była przez dziesięciolecia i jest do dzisiaj jednym z głównych powodów, dla którego one są tak szczerze renomowane i z ochotą kupowane.

Wśród nielicznych wyjątków od reguły są m.in. Mleczka nowej generacji do pielęgnacji ciała o aromatach miodowym i czekoladowym z kolekcji „Body Milk". Punktualnie z okazji 100-go jubileuszu producenta i wykreowania pierwszego kremu na rynku pojawiła się w limitowanej edycji woda toaletowa.

Po odniesieniu ogromnego sukcesu pozostała ona zastąpiona drugą edycją o nazwie „Nivea Original EDT", z dominującymi kwiatowymi aromatami i słodkawej nucie. W swoim zamyśle miała to być kreacja zapachowa neutralna, dedykowana dla obu płci.

Zupełnie zgodnie z filozofią pozostałych towarów Nivea flakon perfum otrzymał szczególnie prostą formę, na którym tylko dumnie widnieje etykietka z firmowym logo jako jedyna dekoracja. Dodatkowo kolorystyka flakonu jest ściśle podporządkowana standardowemu dla producenta wizerunkowi o tylko dwóch odcieńch granatowej i białej.