Schwarzkopf 3dmen root activator szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Schwarzkopf 3dmen root activator szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Schwarzkopf Professional 3DMEN Root Activator szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn
17.59
E-Glamour.pl
Schwarzkopf Professional 3DMEN Root Activator szampon do włosów 250 ml dla mężczyzn
17.94
ELNINO PARFUM
Ziaja Pro, żel myjący normalizujący, program oczyszczający do każdej cery, 500ml
20.15
Bodyland.pl
Schwarzkopf 3d men root activator, szampon aktywizujący na porost włosów 250ml
22.97
Gobli.pl
Schwarzkopf 3DMen, szampon na porost włosów dla mężczyzn, 250ml
27.10
Hairstore.pl
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL 3D SZAMPON AKTYWIZUJĄCY 250ML
29.99
Jokasklep.pl

Parametry

Producent:Schwarzkopf
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 250 ml

Opis

Schwarzkopf to jedna z największych firm kosmetycznych na świecie. Historia marki rozpoczęła się w roku 1898, kiedy to chemik Hans Schwarzkopf założył małą aptekę w Berlinie. Jego talent i zapał doprowadziły do powstania wielu bezprecedensowych kosmetyków, które odmieniły oblicze świata pielęgnacji.

Jednym z nich był pierwszy szampon w płynie, który szybko stał się hitem i zmienił życie milionów pań i panów. To jedynie jeden przykład, gdyż mnóstwo autorskich pomysłów Hansa było pierwowzorem dla postępowych rozwiązań stosowanych do dnia dzisiejszego.

Portfolio kosmetyków Schwarzkopf jest istotnie bogate, i obejmuje min. Kategorie fachowej pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Odzwierciedlając aktualne trendy producent dba o to aby wszystkie jej produkty były oparte na jak najbardziej bezpiecznych dla zdrowia i środowiska, naturalnych formułach.

Tradycja, wiedza, doświadczenie oraz wybitna jakość jaką oferują Schwarzkopf kosmetyki to wszechstronne zainteresowanie efektownem i inspiracja płynąca z jego najznakomitszego źródła. Zwieńczeniem sukcesu jaki bezustannie odnosi , a także zwycięskiego triumfu, jest fakt,firma Schwarzkopf była wielokrotnie wyróżniana, a także zdobywała czołowe nagrody w międzynarodowych plebiscytach zdrowia i urody.

Satysfakcja klientów, prekursorskie rozwiązania, mistrzowska precyzja, a także pasja kreacji to wartości, które dla Schwarzkopf stanowią siłę sprawczą. Wybierając kosmetyki Schwarzkopf możesz posiadać pewność pierwszorzędnej, wysokiej klasy jakości, która nigdy Cię nie zawiedzie.

Copyright © E-­Glamour.pl