mydło kuchenne do rąk goździk 500ml marki Yope promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem mydło kuchenne do rąk goździk 500ml marki Yope oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Yope Mydło kuchenne goździk 500ml
15.99
unicornbeauty
Yope, mydło kuchenne w płynie, goździk, 500ml
17.99
Hairstore.pl
YOPE Goździk Mydło kuchenne 500ml - Goździk
20.39
Fresh Mate

Parametry

Producent:YOPE
Kategoria:Mydła
Rodzaj naturalne

Opis

Mydło w Płynie Kuchenne Goździk 500 ml Yope

subtelne, nawilżające, antybakteryjne, goździkowe mydło kuchenne w płynie, które likwiduje z rąk intensywne, nieprzyjemne zapachy.

Charakter zapachu: korzenny, apetyczny. Jak świąteczne pierniki.

Co pielęgnuje dłonie? Do mydła dodaliśmy eteryczny olejek z kwiatów goździkowca, komponent o naturalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Kosmetyk też roślinne substancje nawilżające skórę i witaminę B5 i alantoinę, które łagodzą podrażnienia naskórka.

Co usuwa nieprzyjemne aromaty? Specjalnie opracowany w tym celu, neutralny dla skóry i środowiska, element roślinny, który przyspiesza rozpad lotnych cząsteczek o nieprzyjemnym aromacie i zmienia je w cząsteczki bezzapachowe.

Czego nie ma? Goździkowe mydło kuchenne w płynie nie posiada parabenów, silikonów, barwników, SLES-u i SLS-u.

Kraj producenta: Polska

Jakie elementy są używane w produktach Yope?

typowo przychylnych skórze i środowisku. W naszych kosmetykach myjących nie odnajdziesz nieodgadnionych "supernowoczesnych kompleksów" i "koktajli", nienaturalnych barwników, zapachów, konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, SLS-u, SELS-u, składników zagęszczających. Są w nich za to naturalne, pielęgnacyjne wyciągi roślinne, łagodne substancje przemywające i zapachowe, wszystkie bezpieczne choćby dla wrażliwej skóry.

Jak jest opracowana receptura przez Yope?

Korzystając z wiedzy i doświadczenia kosmetologów i dermatologów. Dzięki nim udało nam się stworzyć wspaniałe mydła, które posiadają krótka listę komponentów. Znajdziesz na niej tylko to, co konieczne, żeby produkty Yope były korzystne i delikatne. Wszystkie substancje zastosowane są w najlepszych proporcjach i najlepszym stężeniu. Nie obiecujemy cudów, lecz jesteśmy pewni, że nasze mydła w płynie i środki czystości działają tak, jak powinny.

Co powinno się wiedzieć o produktach Yope?

Bezpieczne i łagodne dla skóry. Mogą ich używać dzieci i osoby o skórze wrażliwej. Mają prosty, wydajny skład. Nie zawierają „ulepszaczy": parabenów, sztucznych substancji barwiących, konserwujących, zapachowych, spieniających, SLS-u, SELS-u. Kosztują tyle, aby każdy mógł je nabyć.

O firmie produkującej Yope

Ta historia początkuje się od mycia dłoni. Kilka razy dziennie, kilkadziesiąt razy w tygodniu, kilkaset razy w miesiącu. Zastanawialiście się dlaczego czasem po umyciu są po prostu czyste, a czasem już chwilę później skóra na dłoniach robi się nieprzyjemnie sucha i napięta? My tak. Można to sobie tłumaczyć słabą jakością wody (ach ten chlor) albo porą roku (wszystko poprzez mróz, wiatr, upały),w głównej mierze winne jest mydło w płynie! Skąd ta pewność? Bo oprócz tego, że używamy go na co dzień, przez dużo lat współpracowaliśmy z firmami kosmetycznymi oraz chemicznymi i wiemy co w nim jest. Płynne mydło powinno być prostym kosmetykiem, składającym się przede wszystkim z roślinnych substancji myjących, zapachowych i konserwujących. Jednak dziś coraz częściej dodaje się do niego sztuczne barwniki, aromaty, silikony, konserwanty, detergenty np. SLS (Sodium Lauryl Sulfate) i substancje spieniające np. SLES (Sodium Laureth Sulfate). Po co? by było spektakularniejsze, trwalsze, energiczniej pachniało, mocniej się pieniło. Czy to konieczne? Nie, przeciwnie – zbędne. Bo to właśnie „polepszacze" głównie wywołują przesuszenie i podrażnienie delikatnego naskórka na dłoniach i bywają przyczyną alergii.

Gdy doszliśmy do tego, co szkodzi dłoniom w trakcie mycia i zdecydowaliśmy jakich mydeł w płynie chcielibyśmy używać, zaczęliśmy ich szukać w drogeriach. Nabyć mydło – prosta sprawa. Okazało się, iż niezupełnie. Jest ich dużo, to prawda.

Jednak dobre i spektakularne to wyjątki, na dodatek droższe od innych. Płacić za najprostszy kosmetyk do mycia tyle, ile za krem do twarzy? To absurdalne! Zbuntowaliśmy się i postanowiliśmy założyć markę, żeby udowodnić, że można robić mydła w płynie oraz środki czyszczące:

- wspaniałej jakości
- Łagodne dla skóry
- Naturalne
- ładnie i oryginalnie pachnące
- W znakomicie zaprojektowanych, postępowych opakowaniach
- W dobrej, niskiej cenie