Karcher HD 10/23 4 S promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Karcher HD 10/23 4 S oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
HD 10/23-4 S (230bar, 1000l/h) Easy!Force profesjonalna myjka Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
9239.00
myjki.eu
HD 10/23-4 S (253bar, 1000l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380!DARMOWA DOSTAWA OD 499zł!GWARANCJA D2D*
9241.00
karchercenter-ocean
Myjka ciśnieniowa zimnowodna klasy super Karcher HD 10/23 4S
9911.34
KARCHER
HD 10/23-4 S (253bar, 1000l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
9953.00
myjki.com - sklep specjalist.

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 4 kW
Ciśnienie maksymalne 230 bar
Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

WYPOSAŻENIE typowE ( FABRYCZNE ) Pistolet Easy!FORCE Minimalizuje siłę niezbędną do utrzymania pistoletu wraz z lancą. Lanca teleskopowa Obrotowa lanca strumieniowa o długości 1050 mm. Waż wysokociśnieniowy ID 8/155°C/315 bar.

Długość 10 m Dysza Power 25° Dysza o kącie spryskiwania 25°. Daje do 40% obszerniejszą siłę. Nabywając w naszym sklepie internetowym masz pewność, że wszystkie sprzedawane poprzez nas produkty są oryginalne. HD 10/23-4 S - to mistrzowskie urządzenie ciśnieniowe klasy SUPER.

Wysokie cechy pracy zezwalają na stosowanie urządzenia do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Wersja z potężnym, wolnoobrotowym silnikiem elektrycznym. SZUKASZ bezusterkowEGO URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWEGO? NIE ZWLEKAJ I ZAMÓW JUŻ DZIŚ efektywnE URZĄDZENIE CIŚNIENIOWE KLASY SUPER, KTÓRE SPROSTA WSZYSTKIM TWOIM WYMAGANIOM!

Urządzenie przeznaczone do ciężkich i długotrwałych prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie, zakładach komunalnych oraz obszernych firmach transportowych. Mocny, 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik trójfazowy chłodzony wodą i trójtłokowa pompa z mosiężną głowicą zagwarantuje długą żywotność urządzenia.

Zespół silnik/pompa jest zabezpieczony elektronicznie i w razie przecieku pompy, braku fazy czy obniżonego napięcia urządzenie samoczynnie wyłącza się. Skrupulatny filtr wstępny broni pompę przed skażeniami znajdującymi się w doprowadzanej wodzie.

Wszystko to wpływa na wydłużenie żywotności urządzenia. Urządzenie dzięki pionowej konstrukcji znamionuje się trwałą i wyjątkowo mobilną budową. Pozwala na wygodne przemieszczanie, a także szybkie i skuteczne mycie pojazdów, elewacji, kostki, basenów, urządzeń rolniczych i innych wodoodpornych powierzchni.

obfite, ogumowane koła transportowe perfekcyjnie spisują się na nierównej nawierzchni. Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!LockPraca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.

Jakość Kärcher4-biegunowy, chłodzony wodą silnik elektryczny. Mosiężna głowica pompy i ceramiczne tłoki. Wzmocnione plastikowe koła. Powiększone bezpieczeństwoZintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia.

automatyczne wyłączenie w sytuacji przeciążenia sieci. Samoczynne wyłączenie w przypadku braku fazy lub wycieku z urządzenia. SPECYFIKACJA HD 10/23-4 S Zasilanie (~/V/Hz) 3/400/50 efektywność tłoczenia (l/h) 1000 Ciśnienie robocze (bar/MPa) 230/23 Ciśnienie maksymalne (bar/MPa) 253/25,3 Moc przyłącza (kW) 7,8 Ciężar (kg) 67 rozmiary (dł.

x szer. X wys.) (mm) 560x500x1090 bezusterkowy i mocny niezawodny i mocny będący prosty w użyciu. Klasa super HD pasuje równocześnie do pracy w pionie, jak i w poziomie. Gwarantuje również przestrzeń do przechowywania wszelkich potrzebnych akcesoriów.

Dostęp do pompy wysokociśnieniowej jak i do układów elektrycznych można uzyskać błyskawicznie i łatwo. Konkretny silnik konkretny, 4 biegunowy silnik chłodzony wodą zapewnia bezawaryjność. Urządzenie może pracować w pionie jak i w poziomie.

Pistolet ciśnieniowy ze spustem, który redukuje do zera wysiłek związany z jego trzymaniem Podłączenie jest szybkie i łatwe: choćby do 5x szybciej w sytuacji tradycyjnych systemów gwintowych Urządzenie samoczynnie wyłączy pompę wody po zwolnieniu spustu pistoletu.

rekomendowany maksymalny czas stosowania. Wysoka mobilność wygodny uchwyt transportowy rozszerza kompaktowość urządzenia i tym samym ułatwia transportowanie urządzenia. Znaczne koła powodują, że transport urządzenia po nierównym terenie nie sprawia żadnego problemu.

Oszczędność energii Nowo opracowana 3-tłokowa pompa osiowa redukuje straty przepływu i ciśnienia. Nawet o 20% obszerniejsza wydajność czyszczenia i oszczędność energii! O PISTOLECIE EASY!FORCE EASY!Force Pistolet wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody,zniżyć siłę konieczną do utrzymania wciśniętego spustu do zera.

EASY!Lock W pistolecie jak i wszelkich nowych akcesoriach zastosowano system EASY!Lock, który pozwala skrócić czas zmiany akcesoriów nawet o 80%! Bezpieczeństwo Po wypuszczeniu pistoletu z dłoni, dopływ wody jest natychmiast odcinany, dzięki temu możliwość powstania wypadku zostaje zredukowana prawie o 100%.

Oszczędność czasu Czas zmiany akcesoriów zostaje skrócony nawet 5-krotnie, dzięki nowemu systemowi skonsoliduje EASY!Lock. Do połączenia złącz EASY!Lock starczy jeden obrót o 360°! Wydłużona żywotność Zawór zaimplementowany w pistolecie jest w pełni ceramiczny.

Ceramiczne gniazdo i kulka znakomitą trwałość, która jest ponad 5x wyższa w porównaniu do pistoletów konkurencyjnych. (*dotyczy tylko wersji Advanced) Główne zalety Siłę potrzebną do utrzymania pistoletu zredukowano do zera zagwarantuje wygodę i wysoki komfort stosowania System mocowań Easy!LOCK skraca czas zmiany wyposażenia nawet o 80% w porównaniu do starszego systemu gwintów!

powiększony poziom bezpieczeństwa dzięki wprowadzeniu instynktownego przycisku Wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody,zniżyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

Aby podłączyć lancę lub wąż starczy jeden obrót złącza o 360° Nie wymaga zamiany O-Ringów Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany wyświetlacz/matrycę , a także elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu.

Zawartość danego zestawu jest precyzyjnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie albo poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!