Karcher HD 10/25-4 S Plus promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karcher HD 10/25-4 S Plus oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9594.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna klasy Super HD 10/25-4 S Plus
9594.00
KARCHER
HD 10/25-4 S Plus (275bar, 1000l/h) EASY!Force profesjonalna myjka Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
9989.57
myjki.com - sklep specjalist.

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 9.2 kW
Ciśnienie maksymalne 250 bar
Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

URZĄDZENIE Z NOWYM WYPOSAŻENIEM EASY!Force & EASY!Lock

wydajne, trwałe i bezawaryjne urządzenie, które nieprzeciętnie sprawdzają się w każdych warunkach. Przeznaczone do usuwania bardzo uciążliwych zabrudzeń i długotrwałych prac. Urządzenia w klasie super potrafią sprostać najtrudniejszym zadaniom i pracować w stanowczo uciążliwych warunkach. W związaku z tym nieprzeciętnie nadają się do zastosowania w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie, a także dużych firmach transportowych. HD 10/25-4 S Plus wyposażony jest w solidny silnik chłodzony powietrzem, a także woda. Trójtłokowa pompa z mosiężną głowicą zagwarantuje długą żywotność urządzenia. Bogata oferta wyposażenia dopełniającego zapewnia wielki wachlarz zastosowań i pozwala zespoić urządzenie do indywidualnych potrzeb klienta. Pionowa zwarta kompozycja, wielkie koła transportowe oraz uchwyt prowadzący upraszczają przemieszczanie urządzenia. W standardowym wyposażeniu dysza Power, a także dysza rotacyjna i 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy.


Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force wykorzystujący siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wodyobniżyć siłę niezbędną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

progresywny system połączeń EASY!Lock drastycznie ogranicza czas choćby do 5x podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując równocześnie solidność i wytrzymałość.

dodatkową zaletą pistoletu jest Servo Control czyli pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

parametry i zalety

Pistolet EASY!Force i szybkozłącze EASY!Lock

Aby zaoszczędzić czas i wysiłek


Jakość Kärcher
4-biegunowy, chłodzony wodą silnik elektryczny.
Mosiężna głowica pompy i ceramiczne tłoki.
wzmocnione plastikowe koła.

Uchwyt na wąż
komfortowy i prędki montaż i demontaż.
Wąż wysokociśnieniowy poprowadzony pod urządzeniem.

powiększone bezpieczeństwo
Zintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia.
automatyczne wyłączenie w przypadku braku fazu lub wycieku z urządzenia.
automatyczne wyłączenie w sytuacji przeciążenia sieci.

mobilne
Gumowe koła.
Udogodnienia w obsłudze.

Więcej o nowy systemie wyposażenia EASY! - kliknij

Wyposażenie typowe