Karcher HD 5/15 CX Plus promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Karcher HD 5/15 CX Plus oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4079.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
HD 5/15 CX Plus (200bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
4079.00
myjki.com - sklep specjalist.
HD 5/15 CX Plus (200bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380!DARMOWA DOSTAWA OD 499zł!GWARANCJA D2D*
4165.00
karchercenter-ocean
Myjka ciśnieniowa zimnowodna klasy kompakt Karcher HD 5/15 CX Plus
4469.82
KARCHER
HD 5/15 CX Plus (200bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
4569.00
myjki.eu
HD 5/15 CX Plus + FR Classic (200bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
5189.00
myjki.com - sklep specjalist.
Myjka ciśnieniowa zimnowodna klasy kompakt Karcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic
5538.69
KARCHER
HD 5/15 CX Plus + FR Classic (200bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380!DARMOWA DOSTAWA OD 499zł!GWARANCJA D2D*
5660.00
karchercenter-ocean

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 2.8 kW
Ciśnienie maksymalne 150 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h

Opis

WYPOSAŻENIE typowE ( FABRYCZNE ) Pistolet Easy!FORCE Minimalizuje siłę niezbędną do utrzymania pistoletu wraz z lancą. Lanca teleskopowa Obrotowa lanca strumieniowa o długości 840 mm. Waż wysokociśnieniowy ID 6/155ºC/250 bar.

Długość 15 m Dysza trójstopniowa prędkie i wygodne przełączenie pomiędzy trzema strumieniami. Dysza rotacyjna powiększa sprawność czyszczenia nawet 10-krotnie. Nabywając w naszym sklepie internetowym masz pewność, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne.

Karcher HD 5/15 CX Plus to profesjonalna myjka wysokociśnieniowa, która ze względu na swój niewiele znaczący oraz wagę rewelacyjnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka mobilność i sprężystość.

Wersja CX Plus oznacza, że urządzenie wyekwipowane jest w bęben na wąż oraz dyszę rotacyjną. SZUKASZ efektywnEGO URZĄDZENIA WYSOKOCIŚNIENIOWEGO W OKAZYJNEJ CENIE? NIE ZWLEKAJ. JUŻ DZIŚ ZAOPATRZ SIĘ W MYJKĘ HD 5/15 CX PLUS W zestawie Z BEBNEM NA WĄŻ i DYSZĄ ROTACYJNĄ!!

W Karcher HD 5/15 CX Plus główny nacisk położono na zmniejszenie rozmiarów oraz wagę urządzenia. Urządzenie wysokociśnieniowe ze względu na swój znikomy , a także wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć.

dopełniające uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie może pracować w pozycji pionowej i poziomej. Mosiężna głowica pompy i automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia.

spory filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w wodzie. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 15 m wąż wysokociśnieniowy, dysza trójstopniowa manualna oraz dysza rotacyjna.

technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Ponadto urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock zezwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie tradycyjny system gwintów.

Bęben na wążDzięki zastosowaniu bębna w urządzeniu nie musisz martwić się o przechowywanie węża, a także o jego uszkodzenia. Upraszcza to i ulepsza wygodę pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. MobilnośćZintegrowany uchwyt z przodu urządzenia upraszcza jego załadunek i transport.

Teleskopowy uchwyt może być łatwo złożony za naciśnięciem przycisku. Kompaktowy design. System podawania środków chemicznychSystem ten umożliwia podawanie środków chemicznych poprzez urządzenie. Ma specjalną pompę, która zasysa środek czyszczący.

Zalecamy jednak korzystanie z dopełniającej pianownicy, ponieważ wydłuży to żywotność urządzenia. SPECYFIKACJA HD 5/15 CX PLUS Zasilanie (~/V/Hz) 1 / 230 / 50 sprawność tłoczenia (l/h) 500 Ciśnienie robocze (bar/MPa) 150 / 15 Ciśnienie maksymalne (bar/MPa) 200/20 Moc przyłącza (kW) 2,8 kabel zasilający (m) 5 Mobilność Ultra Ciężar (kg) 25,7 rozmiary (dł.

x szer. X wys.) (mm) 380 x 360 x 930 Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock technika EASY!Force redukuje siłę konieczną do utrzymania spustu pistoletu do zera.

ponadto urządzenie ma system mocowania wyposażenia EASY!Lock zezwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie konwencjonalny system gwintów. Mobilność Zintegrowany uchwyt na froncie urządzenia upraszcza jego przemieszczanie i transport, a kiedy jest niepotrzebny można go łatwo złożyć przez naciśnięcie przycisku.

Łatwy transport dopełniające uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie może pracować w pozycji pionowej i poziomej. Pistolet ciśnieniowy ze spustem, który redukuje do zera wysiłek związany z jego trzymaniem Podłączenie jest prędkie i proste: choćby do 5x szybciej w przypadku tradycyjnych systemów gwintowych Urządzenie automatycznie wyłączy pompę wody po zwolnieniu spustu pistoletu.

sugerowany maksymalny czas wykorzystywania. Mosiężna głowica pompy Mosiężna głowica pompy, a także samoczynny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed skażeniami mogącymi znajdować się w wodzie.

niepokaźna waga, kompaktowe wymiary W linii HD kompakt główny nacisk położono na zmniejszenie rozmiarów i wagę urządzenia. Urządzenie ze względu na swój niewiele znaczący , a także wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub nieraz trzeba pracować w zróżnicowanych miejscach.

O PISTOLECIE EASY!FORCE EASY!Force Pistolet wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody,zmniejszyć siłę niezbędną do utrzymania wciśniętego spustu do zera. EASY!Lock W pistolecie jak i wszelkich nowych akcesoriach zaimplementowano system EASY!Lock, który pozwala skrócić czas zmiany akcesoriów nawet o 80%!

Bezpieczeństwo Po wypuszczeniu pistoletu z dłoni, dopływ wody jest natychmiast odcinany, dzięki temu możliwość powstania wypadku zostaje zredukowana prawie o 100%. Oszczędność czasu Czas zmiany akcesoriów zostaje skrócony nawet 5-krotnie, dzięki nowemu systemowi złączy EASY!Lock.

Do połączenia złącz EASY!Lock starczy jeden obrót o 360°! Wydłużona żywotność Zawór zaimplementowany w pistolecie jest w pełni ceramiczny. Ceramiczne gniazdo i kulka idealną solidność, która jest ponad 5x wyższa w porównaniu do pistoletów konkurencyjnych.

(*dotyczy tylko wersji Advanced) Główne zalety Siłę konieczną do utrzymania pistoletu zredukowano do zera zapewnia wygodę i wysoki komfort używania System mocowań Easy!LOCK skraca czas zmiany wyposażenia choćby o 80% w kontraście do starszego systemu gwintów!

powiększony poziom bezpieczeństwa dzięki wprowadzeniu instynktownego przycisku Wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody,obniżyć siłę konieczną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.

Aby podłączyć lancę albo wąż wystarczy jeden obrót złącza o 360° Nie wymaga zamiany O-Ringów Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę i części prezentujące możliwości oferowanego produktu.

Zawartość danego zestawu jest precyzyjnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!