Karcher HD S-5/12 C promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Karcher HD S-5/12 C oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10324.62 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HDS 5/12 C (120bar, 500l/h) Easy!Lock Profesjonalna myjka Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
10324.62
myjki.eu
HDS 5/12 C (120bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
10324.62
myjki.com - sklep specjalist.
Myjka ciśnieniowa gorącowodna klasy upright Karcher HDS 5/12 C
10324.62
KARCHER
HDS 5/12 C (120bar, 500l/h) EASY!Force Profesjonalna myjka Karcher *!NEGOCJACJA CEN ONLINE!TEL 797 327 380!DARMOWA DOSTAWA OD 349zł!GWARANCJA D2D*
10324.62
karchercenter-ocean

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 3.2 kW
Ciśnienie maksymalne 120 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h
Maksymalna temperatura wody 80 °C

Opis

Numer katalogowy: 1.272-200.0HDS 5/12 COpisUrządzenia klasy kompakt świetnie sprawdzają się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych, a także niewielkich przedsiębiorstwach posiadających własną flotę samochodów.

Montowany na wejściu precyzyjny filtr wody broni pompę przed zanieczyszczeniami. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo używania.

System Easy Press wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego poprzez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Uzupełniającą zaletą jest Servo Control, pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie.

duże pokrętło obsługowe przeznaczone do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru między wodą zimną a podgrzaną, a także regulacji temperatury wody. Pokrętłem można ustawić pracę w trybie eco!efficiency.

Woda jest wówczas podgrzewana do 60°C, a zużycie paliwa spada nawet o 20%.użycieCzyszczenie pojazdówCzyszczenie wyposażenia i maszynCzyszczenie warsztatówCzyszczenie na zewnątrzCzyszczenie warsztatów naprawczychCzyszczenie fasadCzyszczenie basenówCzyszczenie obiektów sportowychCzyszczenie w procesie produkcjiCzyszczenie linii produkcyjnychCechy i atutyWydajneTryb eco!efficiency - ekonomiczny i przychylny środowisku.Obniżone o 20% zużycie paliwa, a także emisja CO₂.zastosowany lejek do napełniania środka czyszczącego zapobiega przypadkowemu rozlaniu chemii.komfortowe w przechowywaniuSchowek na akcesoriaDuży hak na wąż pozwala na jego wygodne przechowywanie.Zintegrowany hak na wąż.Mobilnośćduże uchwyty na urządzeniuDuże kołaUdogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiŁatwość obfity wlew zbiornika usprawnia napełnianie.pokaźne pokrętło obsługoweTryb eco!efficiencyUrządzenie ekonomiczne i przyjazne środowiskuUdogodnienia w obsłudze.Pomagają pokonać przeszkody terenowe np.

krawężnikiDuży wlew ze zintegrowanym filtrem do zbiornika paliwaUmożliwia nieskomplikowane napełnianie zbiornika.informacje technologiczne Zasilanie ~/V/Hz 1/230/50Wydajność tłoczenia l/h 500Ciśnienie bar/MPa 120/12Maks. Temperatura °C 80Moc przyłącza (kW) 2,9Zużycie paliwa (kg/h) 3,2Zbiornik paliwa (l) 15Ciężar (kg) 86Wymiary (dł.

x szer. X wys.) (mm) 1060x650x920Zbiornik na detergent l 10Wyposażenie standardoweUchwyt Soft Grip zapewniający wygodne trzymanie pistoletuWąż wysokociśnieniowy, 10 mLanca spryskująca, 550 mmSystem tłumienia drgań SDSAutomatyczne zmniejszanie ciśnienia po wyłączeniu urządzeniaWbudowane zbiorniki na paliwo i środek czyszczący Tryb Eco!efficiency Po ustawieniu pokrętła w niebieskim polu urządzenie przejdzie w ekonomiczny tryb eco!efficiency, w którym zużycie paliwa spada o 20%.

W trybie eco!efficiency emisja CO2 zostaje obniżona o 20 %. Woda w tyrbie eco!efficiency podgrzewana jest do 60° C. Jest to trafna temperatura umożliwiająca sprawne usuwanie większości zabrudzeń.przyjazne w obsłudze wbudowany lejek do napełniania środka czyszczącego uniemożliwia przypadkowemu rozlaniu chemii.

duży wlew paliwa upraszcza tankowanie. Automatyczne dozowanie środka kompleksotwórczego – HDS pobiera starannie ustaloną liczba kropel ze specjalnej butelki z chipem. Preparat uniemożliwia odkładaniu się kamienia i korozji.Wygoda obsługi i przechowywania Schowek na narzędzia pozwala na komfortowe i bezpieczne przechowywanie narzędzi pod pokrywą.

Uchwyt na lancę zezwala na jej komfortowe odkładanie podczas przerw w pracy. Modele CX wyposażone są w bęben na wąż wysokociśnieniowy.Wysoka mobilność prosty w prowadzeniu niczym wózek. Szerokie koła z tyłu i rolka sterująca z przodu upraszczają manewrowanie.

konstrukcja proste podnoszenie i prowadzenie urządzenia na dwóch tylnych kołach, co widocznie ułatwia np. Pokonywanie krawężników czy innych przeszkód....