Karcher K2 Compact Car promocja 2020

Cena369.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 1.4 kW
Ciśnienie maksymalne 110 bar
Wydajność tłoczenia 360 l/h

Opis

nowe urządzenie wysokociśnieniowe klasy K2 z linii Compact Car idealnie spełni oczekiwania w trakcie znikomych porządków do czyszczenia narzędzi, mebli ogrodowych, rowerów czy okazjonalnego mycia samochodów osobowych.

Urządzenie jest lekkie i proste w transporcie, równocześnie lance jak i wąż wysokociśnieniowy można teraz wygodnie przechowywać na adekwatnie wyprofilowanym korpusie urządzenia. Dla ułatwienia aplikacji środków czyszczących urządzenie wyposażono dodatkowo w zintegrowany system zasysania znajdujący się w tylnej części obudowy.

W wyposażeniu charakterystycznym znajduje się 4 m wąż wysokociśnieniowy, lanca jednostrumieniowa i dysza rotacyjna. Zestaw do czyszczenia samochodów zaopatrzono na dodatek w lance pianową, szczotkę i szampon samochodowy 500 ml.informacje techniczne: - Moc: 1400 W - Max.

ciśnienie: 110 bar - produktywność: 360 l/h - wariant pompy: kompozytowa - skuteczność powierzchniowa: 20 m2/h - Waga bez wyposażenia: 3,7 kg - wymiary(dł. X szer. X wys.): 180 x 219 x 389