Karcher K5 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Karcher K5 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1015.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3
1015.44
RTV EURO AGD
-40%
Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3
1015.44
OleOle!
K 5 Compact (145bar, 500l/h) myjka Karcher *!NAJTANIEJ!TEL 797 327 380!DARMOWA DOSTAWA OD 499zł!GWARANCJA D2D*
1126.00
karchercenter-ocean
K 5 Compact (145bar, 500l/h) myjka Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
1249.00
myjki.eu
K 5 Compact (145bar, 500l/h) myjka Karcher + PIANOWNICA + SZCZOTKA + SZAMPON DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
1395.00
myjki.eu
Myjka ciśnieniowa Kärcher K5 Power Control 2100 W 145bar
1699.00
Leroy Merlin

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 2.1 kW
Ciśnienie maksymalne 145 bar
Wydajność tłoczenia 500 l/h
Maksymalna temperatura wody 40 °C

Opis

Myjka wysokociśnieniowa K 5 Premium Smart Control to maszyna z nowej linii urządzeń ciśnieniowych Karcher wprowadzonych do oferty w sezonie 2021. Urządzenie jest następcą popularnego modelu K 5 Premium Full Control Plus.

W nowej myjce przeprojektowano pomiędzy innymi korpus, usprawniając przechowywanie wyposażenia,, a także wydłużono aż o 2 m długość węża wysokociśnieniowego (dzisiaj jest to 10 m), dzięki czemu użytkownik zyska pokaźniejszy zasięg pracy i komfort czyszczenia.

K 5 Premium Smart Control można obsługiwać bezpośrednio przy pomocy pistoletu wysokociśnieniowego (sterowanie za pomocą przycisków, bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD pistoletu) albo - co jest nowością - przy pomocy urządzenia mobilnego (np.

smartfonu) zaopatrzonego w technikę Bluetooth. Przeznaczona aplikacja KÄRCHER Home & Garden do obsługi bezprzewodowej umożliwia wygodny transfer zalecanego poziomu ciśnienia do urządzenia, proponuje w dodatku dane dotyczące montażu i uruchomienia, informacje o możliwościach wykorzystania, porady i wskazówki, niejednokrotnie zadawane pytania i pomoc w przypadku usterki.

Nowością w tym modelu jest dodatkowo użycie trybu Boost + 15 bar, który pozwala polikwidować najszczególniej uporczywe zabrudzenia, co rozszerza sprawność czyszczenia i oszczędza czas. Myjka K 5 Premium Smart Control genialnie sprawdzi się w trakcie prac porządkowych wokół domu i w ogrodzie, do regularnego mycia pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów), czyszczenia narzędzi i sprzętów ogrodowych, czyszczenia tarasów, patio, grilla itp.

Model ten standardowo zaopatrzony jest w ergonomiczny bęben na wąż wysokociśnieniowy umożliwiający jego komfortowe zwijanie i przechowywanie. Na wyposażeniu znajduje się ponadto lanca Multi Jet 3 w 1 z 3 rodzajami strumienia (płaski, rotacyjny i niskociśnieniowy płaski do aplikacji środków czyszczących).

Urządzenie obsługuje System Plug 'n' Clean umożliwiający podawanie środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania i jego bezproblemową podmianę, a także proponuje funkcję pobierania wody spoza sieci wodociągowej - może zasysać ją np.

z beczek czy oczek wodnych. Zezwala na to zastosowanie w procesie czyszczenia wody użytkowej (np. Deszczówki), co ponadto ogranicza koszty eksploatacyjne, motywując do odpowiedzialnego korzystania z ograniczonych zasobów naturalnych i umożliwia wykorzystanie myjki w miejscach bez dostępu do sieci wodociągowej.

wykorzystanie w myjce silnika indukcyjnego chłodzonego wodą pozwala na wydłużenie jego żywotności, zmniejszenie wymiarów, a co z tego wynika - zmniejszenie wagi urządzenia i oszczędność energii, ponieważ nie jest konieczne zasilanie wentylatora.