Karcher K7 Full Control Plus Home promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Karcher K7 Full Control Plus Home oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1862.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Full Control Plus (1.317-030.0)
1862.19
KARCHER
K 7 Full Control Plus Home z T-Racer T 450 (Karcher 1.317-032.0), GWARANCJA 24m, POLSKA DYSTRYBUCJA!
1965.90
myjki.expert
Karcher K 7 Full Control Plus Home
1979.00
OleOle!
Karcher K 7 Full Control Plus Home
2099.00
RTV EURO AGD
Karcher K 7 Premium Full Control Plus Home
2189.00
RTV EURO AGD
Karcher K 7 Premium Full Control Plus Home
2189.00
OleOle!

Parametry

Producent:Karcher
Kategoria:Myjki ciśnieniowe
Moc 3 kW
Ciśnienie maksymalne 180 bar
Wydajność tłoczenia 600 l/h
Maksymalna temperatura wody 60 °C

Opis

W pakiecie TANIEJ - przejrzyj WSZYSTKIE ZESTAWY Z MYJKĄ CIŚNIENIOWĄ K7 FULL CONTROL PLUS HOME

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze standardowym wyposażeniem oraz w dodatku:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa zapewniająca pokaźniejszą elastyczność 6m, DN 8. Dla sprzętów K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - poręczna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do prostego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - asygnowana do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia rozmaitego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

uchwyt ścienny - do wygodnego przechowywania wyposażenia urządzeń wysokociśnieniowych Karcher. Idealnie chroni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o ulepszonej formule dynamicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o niepowtarzalnej formule 3 w 1 skutecznie usuwa choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o specyficznej formule 3 w 1 niezawodnie likwiduje brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o specyficznej formule 3 w 1 usuwa brud, chroni tworzywo nienaturalne i jego kolor. 1L

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, zaopatrzona w pistolety, które zasadniczo upraszczają dopasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego oraz wybór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to istotnie mocna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, żywotny silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

poręczny bęben na wąż zezwala na jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był realnie najkorzystniejszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana przy pomocy przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

trwałość i wysoką bezusterkowość urządzenia ciśnieniowego K 7 zapewnia chłodzony wodą, solidny silnik i najwyższej jakości części.

zestaw Home genialnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

ma system złącza Quick Connect oraz przyciski +/- do wydajniejszego dostosowywania ciśnienia, a także podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

zezwala na prędkie i nietrudne przejście w jeden z trzech strumieni wody. Starczy ją przekręcić aby korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

funkcjonalny bęben na wąż pozwala na jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do prędkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich - załączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do szybkiego i efektywnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle zwiększają wydajność czyszczenia choćby 10-krotnie, a wydajnie broni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power łatwe doczyszczanie narożników. Komfortowy uchwyt pozwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem w trakcie czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala dostosować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

W pakiecie TANIEJ - sprawdź WSZYSTKIE ZESTAWY Z MYJKĄ CIŚNIENIOWĄ K7 PREMIUM FULL CONTROL PLUS HOME