Corsair Mysz bezprzewodowa Dark Core RGB Wireless Gaming Mouse promocja 2024

Cena470.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Corsair
Kategoria:Myszy, trackballe i wskaźniki
Rodzaj bezprzewodowa

Opis

CORSAIR DARK CORE RGB PRO Trzy sposoby połączenia: technologia SLIPSTREAM WIRELESS poniżej 1 ms, bezprzewodowa technologia Bluetooth o niskim opóźnieniu lub przewodowy USB. Graj z najwyższą starannością i precyzją dzięki niestandardowemu czujnikowi PixArt PAW3392 o rozdzielczości 18 000 DPI, zoptymalizowanemu dla myszy bezprzewodowych o wyjątkowo niskim zużyciu energii i dostosowywanym w krokach co 1 DPI.

technologia Hyper-polling komunikuje się z komputerem z częstotliwością do 2000 Hz, dwukrotnie obszerniejszą w przypadku typowych myszy do gier, gwarantując prędko niedługi czas reakcji. Ładuje się prostego w użyciu, złącza USB-C.

komfortowy, wyprofilowany kształt z dwoma załączonymi wymiennymi uchwytami bocznymi dla dobrania. Dziewięciostrefowe dynamiczne podświetlenie RGB, w tym zintegrowany pasek świetlny z pięcioma indywidualnie adresowalnymi diodami LED RGB, proponuje prawie nieograniczone dostosowywanie barw i efektów świetlnych.

Uzyskaj przewagę w grze dzięki ośmiu przyciskom, w pełni programowalnym z niestandardowymi makrami i remapami przycisków. Do 50 godzin ciągłej gry bezprzewodowej zasilanej bateryjnie lub podłącz do trybu przewodowego, by kontynuować grę w trakcie ładowania.

Wysokowydajne przełączniki Omron dedykowane do ponad 50 milionów kliknięć. Produktywne oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala przypisywać makra, dostosowywać częstotliwość odpytywania, przypasowywać efekty świetlne RGB zsynchronizowane na wszelkich urządzeniach zgodnych z iCUE i niemało więcej.

zaimplementowane miejsce do przechowywania profili,zabrać ze sobą do trzech profili oświetlenia i makr. Akcesoria w komplecie: przewód do ładowania i przesyłania informacji USB, Bezprzewodowy nadajnik-odbiornik USB, Jeden dodatkowy uchwyt boczny, Skrócona instrukcja obsługi, Ulotka bezpieczeństwa, Karta gwarancyjna.

wymiary: 127.0 x 89.0x 43.0 mmPozostałe atrybuty: Częstotliwość raportowania USB: 1000 / 2000Hz...