HP X500 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem HP X500 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Mysz HP X500 Czarny
36.99
Media Expert
-8%
Mysz HP X500 Czarny
36.99
ELECTRO.pl
-8%
HP X500 Czarny
36.99
OleOle!
-8%
Mysz HP X500 Czarny
36.99
Avans.pl
-8%
HP Wired Mouse X500 E5E76AA
36.99
Sferis.pl
HP X500 Czarny
39.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Myszy, trackballe i wskaźniki
Liczba przycisków 3
Rodzaj przewodowa
Rodzaj sensora optyczna

Opis

Sculpt Mobile Mouse to dowód na to, iż mysz komputerowa może być niedroga i równocześnie nowoczesna technologicznie. Myszka zaopatrzona jest w technikę BlueTrack, która pozostawia daleko w tyle myszy laserowe i optyczne.

Czterokrotnie szersza aniżeli w zwykłej myszce laserowej wiązka niebieskiego światła, w połączeniu z czujnikiem optycznym i geometrią pikseli, zaprojektowaną przez firmę Microsoft, umożliwia wyjątkową precyzyjność lokalizacji.

Innymi słowy - mysz może być wykorzystywana na praktycznie każdej powierzchni - od stołu, po oparcie fotela czy nogawkę spodni. Technika BlueTrack charakteryzuje się nie tylko wysoką starannością, ale i nad wyraz niskim poborem mocy.

Sculpt Mobile Mouse może działać na jednej baterii AA prawie cały rok, a dzięki specjalnemu wyłącznikowi można jeszcze bardziej wydłużyć jej żywotność. Pionierskim rozwiązaniem w myszy Sculpt Mobile Mouse jest widoczny na górze myszy przycisk Windows, który służy szybkiemu przemieszczaniu się między standardowym pulpitem, a kafelkami systemu Windows 8, gwarantując szybki dostęp do ekranu startowego.

Sculpt Mobile Mouse ma uniwersalny kształt, genialny do rąk osoby dorosłej, ale i młodszego użytkownika. Kompaktowe oraz bezprzewodowość sprawiają, że mysz jest wygodna także w podróży.

Model wyposażony jest w nieduży nano odbiornik USB, który minimalnie wystaje poza zarys komputera. Można go bezpiecznie schować w specjalnym schowku znajdującym się na spodzie myszki.