Dildo analne członek z jądrami black mamba 36cm czarny | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki You 2 toys promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dildo analne członek z jądrami black mamba 36cm czarny | 100% oryginał| dyskretna przesyłka marki You 2 toys oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 212.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Dildo Analne Członek z Jądrami Black Mamba 36cm Czarny | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
212.99
Kraina-Doznań
Mr. Cock Black Mamba 36cm black
258.71
IntimaShop

Parametry

Producent:You 2 Toys
Kategoria:Nakładki i pierścienie erotyczne

Opis

Nakładka Crystal Skin Verlangerungs - przedłużenie penisa.

rozciągliwa nakładka przedłużająca penisa. Dzięki niej odczujesz większą moc i kontrolę nad penisem.


Nakładka ta daje poczucie pokaźniejszego penisa. Szczególnie polecana dla Par z dłuższym stażem, a także kilka miesięcy po okresie porodu. Posiada liczne, wielkie i minimalne wypustki o najróżniejszych kształtach (kropki, groszki). Pod czubkiem ma kołnierz z znikomych żelowych rzęsek (bawole oko).


Nakładka poza tym, iż stymuluje mocno ścianki pochwy jednocześnie przedłuża i delikatnie pogrubia penisa powodując głębszą i precyzyjniejszą penetrację waginy.


Zmień swojego penisa w bojownika. Wystarczy chwilaolśnić partnerkę i zmienić monotonny seks w dziką orgię.


wymiar uniwersalny. Nakładka jest niezwykle rozciągliwa, nadaje się na większość penisów. Czubek nakładki jest prawie pusty, dzięki czemu dobrze przylega do żołędzia, nie zwisa.


Wydłuża penisa ok. 2,5 cm. Pogrubia ok. 0,5 - 1 cm.


Wysoką jakość produktu zagwarantuje niemiecka firma You 2 Toys. Zalecane jest stosowanie wodnych żeli nawilżających np. Lovely Lovers Aqua Extreme Lube lub AquaGlide.właściwości:


- długość 15 cm


- średnica bez rozciągania 3,5 cm (rozciągliwa)


- na czubku nakładki, średnica 4 cm


- przyjemny materiał żelowy bezpieczny dla ciała (TPE)stosowanie:


Lekko rozciągnąć nakładkę i subtelnie nałożyć na penisa. Można użyć żelu aby nakładka łatwiej „weszła" na penisa.


Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie do użytkowania, jako pomoc do zwiększenia doznań seksualnych dla osób dorosłych. Nie jest to towar antykoncepcyjny ani leczniczy używany w leczeniu zaburzeń erekcji.


Przed pierwszym zastosowaniem należy skrupulatnie umyć. Korzystać z żeli nawilżających na bazie wody. Po każdym użyciu umyć zimna wodą z mydłem lub płynem do dezynfekcji asygnowanym do mycia przyrządów erotycznych (gwarantuje 100 % higienę). Osuszyć ręcznikiem lub pozostawić do wyschnięcia. Trzymać z dala od dzieci.