Doc johnson gunner system - modułowa maszyna do seksu z 2 nasadkami (czarna) promocja 2024

Cena5758.71
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Doc Johnson
Kategoria:Nakładki i pierścienie erotyczne

Opis

niezwykle solidna, wielofunkcyjna i regulowana maszyna do seksu dla najtwardszych! Dlaczego jest korzystny? Pomimo swojej solidności, jest przystępny w montażu i jednostajnyWszechstronne zastosowanie - 7 rytmów wibracji, 3 różnorodne tryby pchnięćRegulowany w wielu pozycjach - przechyl go pod kątem, pod którym uzyskasz najkorzystniejsze głębokie pchnięciaW komplecie 2 nasadki o różnorodnych rozmiarach - dłuższy, lecz cieńszy i krótszy, ale grubszy wibrator z obracającymi się koralikami we wnętrzu+ 1 nasadka Vac-U-Lock - używaj go z dowolnymi produktami do rozpieszczania, które pasują do jednostajnej podstawyMożna go choćby używać ręcznie - bez nieelastycznej i jednostajnej podstawy można go używać ręcznie jak karabinu maszynowego.Podstawę można wypełnić wodą, piaskiem lub innym ciężkim materiałem, aby była naprawdę zrównoważona.Pilot zdalnego sterowania - prosty w użyciu w każdej pozycji - z akumulatoremZasilany z sieci - jest konkretny i nie zabraknie mu energii!

Uważaj na to: Do smarowania towaru należy używać wyłącznie lubrykantu na bazie wodyDo smarowania towaru należy używać wyłącznie smaru na bazie wody.w trakcie przechowywania należy upewnić się, że części silikonowe nie stykają się ze sobą ani z innymi produktami, by zapewnić ich dłuższą żywotność.Urządzenie nie jest wodoodporne, dlatego podczas czyszczenia należy upewnić się, że części elektryczne nie są narażone na działanie wody.

wykorzystywanie i kontrola: Napełnij podstawę wodą, a następnie zamontuj pistolet na drążku. Napełnić lufę wodą, następnie napełnić lufę wodą i nałożyć wodę. Podłącz kabel zasilający i użyj pilota zdalnego sterowania do obsługi urządzenia.

Górne pokrętło reguluje siłę uderzeń, środkowe pokrętło reguluje obrót trybów obracających się kulek.tryby obracających się kulek, a dolny przycisk reguluje rytm wibracji. Możesz nawet zdemontować karabin maszynowy, by używać go ręcznie za pomocą dwóch dołączanych uchwytów.

zestaw gromadzi: 1 stojak na seks maszynę1 seks maszyna (karabin maszynowy)1 przewód zasilający2+1 akcesoria (obracające się wibratory z koralikami i adapter Vac-U-Lock)1 pilot zdalnego sterowaniaSpecyfikacja artykułu, funkcje: super konkretna maszyna do seksułatwa w montażustabilny, bezpieczny uchwytwysoce konfigurowalny - regulowanykształt karabinu maszynowego - może być noszony na ramieniuzasilany z sieci2 różne wymiary mocowańAdapter Vac-U-Lockbezprzewodowy pilot zdalnego sterowania3 tryby pracy i 7 rytmów wibracjidługość skoku: 7,5 cmrozmiar seks-maszyny: 41 x 22 x 26 cmKolor: czarnyMateriał: stal, ABS, silikon (zgodny z UE, bez ftalanów) Wyszukiwane hasło: sexgep sugestia czyszczenia: starannie umyć letnią wodą z łagodnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: używać specjalnego detergentu (06302500000) - przystępnego osobno.