Shots Klatka na penisa stymulacja prądem e-stim 546647 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Shots Klatka na penisa stymulacja prądem e-stim 546647 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Klatka na penisa z elektrostymulacją - e-stim cockcage - black
239.00
YourStyle.pl - Moda dla Ciebie
KLATKA NA PENISA STYMULACJA PRĄDEM E-STIM 546647
269.00
hipa.pl

Parametry

Producent:Shots
Kategoria:Nakładki i pierścienie erotyczne

Opis

KLATKA NA PENISA Z ELEKTROSTYMULACJĄ - E-STIM COCKCAGE - BLACK Przejmij kontrolę albo daj się kontrolować w zupełnie nowy sposób! Korzystanie z klatki erekcyjnej ELECTROSHOCK COCK CAGE sprawi, że Twoja zabawa w BDSM nabierze rumieńców!

Ta wysokiej jakości klatka erekcyjna z poliwęglanu to doskonały sposób na "uwięzienie" penisa partnera i kontrolę nad jego żądzami. Jest lekka, wytrzymała i hipoalergiczna. Dzięki temu można nosić ją poprzez dłuższy czas.

W zestawie znajdują się 4 pierścienie, dzięki którym sprzęt można zintegrować do różnych rozmiarów i preferencji ucisku. Dostosowywany pasek (nieustępujący wytrzymałości rozwiązaniom z metalu) zagwarantuje, iż nie wzbudzisz podejrzeń przechodząc przez bramki na lotnisku, festiwalu czy imprezie!

W celu zachowania adekwatnej higieny ELECTROSHOCK COCK CAGE zaopatrzono w najróżniejsze otwory wentylacyjne i otwór w celu bezproblemowego oddawania moczu. ELECTROSHOCK COCK CAGE daje Ci klucz do kontroli nad Twoim seksualnym spełnieniem!NIE stosować stymulacji elektrycznej w sytuacji wady serca lub rozrusznika serca bez uprzedniej konsultacji lekarskiej.

NIE stosować stymulacji elektrycznej podczas ciąży. NIE stosować stymulacji elektrycznej w połączeniu z łatwopalnymi obiektami/płynami. Rozmiary opakowanie21,50 x 16 x 8 cm Waga opakowanie301 gram wymiary artykułu11,5 x 4,2 x 6 cm Masa artykułu86 gram Średnica artykułu3,5 cm Bez ftalanówTak SpecyfikacjeAdjustable rings: Inside diameter 4,5 cm, 5 cm, 5,5 cm, 6 cm MateriałyHigh-quality polycarbonate