Mystim - Pierścień erekcyjny - His Ringness Duke polerowany i grawerowany 51mm, MY002G promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mystim - Pierścień erekcyjny - His Ringness Duke polerowany i grawerowany 51mm, MY002G oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 173.69 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Pierścień erekcyjny His Ringness The Duke 51mm grawerowany
173.69
Świat-doznań.pl
Pierścień His Ringness The Duke 51mm Grawerowany | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
192.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Mystim
Kategoria:Nakładki i pierścienie erotyczne

Opis

Stalowy pierscien na penisa - Mystim His Ringness Duke Polished & Engraved 51m Doskonala jakosc i doznania kolekcja pierscieni firmy Mystimprzeznaczona jest dla prawdziwych koneserów erotycznychakcesoriów, chcacych dostac cos wiecej niz produktyskierowane do masowego odbiorcy.

wyprodukowane ze stali chirurgicznejpierscienie sa polaczeniem sex zabawki z bizuteria. To coswiecej niz zwykla obraczka na penisa – one nie tylkoprzedluzaja stosunek lecz zdobia swojego wlasciciela. Popatrzcie na ten piekny kawalekstali i spróbujcie go sobie wyobrazic na penisie – wielkim,sterczacym, nabrzmialym.

finezyjne polaczenie metalu z nagaskóra za każdym razem budzi erotyczne skojarzenia i tu nie moze bycprzeciez inaczej. Pierscien jest dosc szeroki –mierzy bowiem 1,5 centymetra co doskonale wplywa na ekspozycjepenisa.

Objety nim nabiera mocy, pulsujace krwia zylynabrzmiewaja na powierzchni, glówka rosnie w oczach... Spowalniajac odplyw krwi z penisapierscienie pozwalaja na zachowanie dluzszej erekcji, powoduja,ze jest twardsza i bardziej imponujaca.

równocześnie mezczyznajak i kobieta moga dluzej cieszyc sie seksem i rozkosza. A jesli uzywacie modeli tej markito równiez niesamowita zmyslowoscia, która plyniez tego przeciez minimalnego w sumie kawalka metalu....

Pierscien przeznaczony jest donalozenia nie tylko na trzon penisa ale ma obejmowac równiezjadra. Poniewaz nie jest elastyczny nakladamy go w staniespoczynku, zaczynajac od jader, posilkujac sie srodkiemnawilzajacym, który bedzie równiez pomocny przyzdejmowaniu pierscienia.

Dostepne w kilku wielkosciachobraczki nalezy wybrac kierujac sie wlasna anatomia. Jak znalezc wlasciwy dla siebie?Owin niesprężysta tasma lub sznurkiem miejsce gdzie bedzienoszony pierscien – pod jadrami i wokól czlonka.Uzyskany wynik to obwód pierscienia, zas dzielac go przez3,14 uzyskasz srednice.

Pomiar powinien byc przeprowadzony kilkarazy, w róznych porach. Jesli wynik wypadnie miedzy dwiemawielkosciami sugerujemy dobór wiekszej z nich, zwlaszczadla osób poczatkujacych. Pierscienia nie nosimy przez czasdluzszy niz 30 minut.

dane towaru: - material: stal chirurgiczna - szerokosc 1,5cm - wzór i srednica przekazana wtytule