Miąższ Aloesowy, 99,7% soku z liści aloesu - Forever Aloe Vera Gel Mini, Opakowanie 330 ml promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie aloesownia.pl

Parametry

Producent:Forever Living Products
Kategoria:Napoje, wody, soki
Rodzaj sok
Pojemność 0.33 l

Opis

Aloes zawarty w Forever Aloe Vera Gel mini w nowym mniejszym opakowaniu wspiera oczyszczanie przewodu pokarmowego i prawidłowo działa na trawienie poprzez wpływ na pracę jelit.

Wyobraź sobie, iż rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Sztandarowy artykuł Forever Living, Forever Aloe Vera Gel, jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko realne! Jest to produkt, któremu przyznano atest Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

Stresujący tryb życia, mało rozmaita i jednostajna dieta, skłania do poszukiwania produktów nisko przetworzonych, funkcjonalnych, zawierających składniki ważne dla naszego zdrowia. Przykładem takiego artykułu jest sok z liści aloesu Forever Aloe Vera Gel, który oprócz dobroczynnego soku z aloesu (99,7%) posiada dodatkowo witaminę C. Oba te elementy wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego. Mają parametry antyoksydacyjne, dzięki temu pomagają chronić organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Stymulują tym samym mechanizmy obronne i adaptacyjne ciała.

właściwości:

  • 99,7% soku z liści aloesu
  • Bez aromatów
  • Bez konserwantów
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Aloes wspiera dobre trawienie i wspomaga zdrowie układu wytrzymałościowego, dodaje energii, więc jest polecany osobom zmęczonym i zestresowanym. Właściwości oczyszczające. Wpływa również korzystnie na kondycję skóry. Pomaga utrzymać właściwy poziom glukozy we krwi.

ponadto witamina C:

  • pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspiera funkcje psychologiczne organizmu i zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, dzięki temu mamy więcej energii do działania,
  • pomaga w poprawnej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości i chrząstki oraz kości, skóry a także zębów. Przyczynia się również do utrzymania korzystnego metabolizmu energetycznego.

Forever Aloe Vera Gel jest przetwarzany w procesie aseptycznym, dzięki temu w składzie nie występują żadne konserwanty i mieści aż 99,7% czystego soku z miąższu liści. Opakowanie Tetra Pak wyprodukowane jest w 100% z tworzyw nadających się do recyklingu. Dzięki Forever Aloe Vera Gel możesz radować się świeżym smakiem soku aloesowego, a także wszystkimi jego korzyściami.