Narożnik "GOBI MAXI" rozkładany - musztardowy promocja 2021

Cena2679.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sofa.pl

Parametry

Producent:Sofa.pl
Kategoria:Narożniki

Opis

NAROŻNIK ZOSTAŁ ZGŁOSZONY DO URZĘDU PATENTOWEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W WARSZAWIE JAKO WZÓR WSPÓLNOTY (OBEJMUJE CAŁĄ UNIĘ EUROPEJSKĄ). ZABRANIA SIĘ wszelkiego KOPOIOWANIA WZORU, KAŻDE KOPIOWANIE WZORU BĘDZIE bezkompromisowo KARANE!!!

Narożnik „GOBI MAXI” rozkładany:

Narożnik Gobi Maxi, to połączenie progresywności z odrobiną nutki klasyki. Tak precyzyjnie zaprojektowany wygląd narożnika powoduje, iż jest to model, który nadzwyczajnie dopasuje się do każdego wnętrza dodając mu unikalnego uroku. Jego największą zaletą jest tapicerowany tył. Postawiona w centralnym miejscu będzie pięknie prezentować się z każdej strony. Wbudowane w siedzisko sprężyny faliste połączone z pianką poliuretanową, zapewniają komfort w trakcie siedzenia oraz spania. Metalowe nóżki dbają o dodatkową stabilność i estetykę mebla. Podsumowując jest to produkt wyśmienity do salonu lub pokoju dziennego pod względem użytecznym, jak i dekoratywnym.

Funkcja spania:

Narożnik ma łatwą w rozkładaniu funkcję spania, każdy poradzi sobie z jej rozłożeniem, a twoi goście obudzą się wypoczęci i zrelaksowani. Starczy wysunąć część spod siedziska i za pomocą specjalnego uchwytu podnieść ją do poziomu siedziska.

Pojemnik na pościel:

Narożnik posiada pojemnik na pościel. Każdy poradzi sobie z jego otwarciem, dzięki zamontowanemu mechanizmowi.

rozmiary:

· Szerokość – 283 cm

· Wysokość – 85 cm

· Głębokość – 182 cm

· Powierzchnia spania – 226 x 127 cm