Nawigacja GPS Garmin ZUMO 396 LMT-S Europe (0753759207731) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nawigacja GPS Garmin ZUMO 396 LMT-S Europe (0753759207731) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Garmin zūmo 396 LMT-S
1329.00
RTV EURO AGD
Garmin zūmo 396 LMT-S
1329.00
OleOle!

Parametry

Producent:GARMIN
Kategoria:Nawigacja motocyklowa

Opis

Nawigacja dla motocyklistów producenta Garmin szukających wyzwań na krętych drogach. Wyświetlacz przypasowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala odporny na działanie oparów paliwa, promieniowanie UV i niełatwe warunki atmosferyczne.

Rozmawiaj bezpiecznie poprzez pakiet głośnomówiący, dostaj powiadomienia z telefonu i korzystaj z możliwości przesyłania plików GPX znajomym jadącym w grupie. Dzięki możliwości sparowania telefonu możesz też sterować muzyką i listami odtwarzania z poziomu wyświetlacza zūmo.

Korzystaj z darmowych usług Garmin Live (np. Danych o ruchu drogowym i pogody) za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link. Garmin Adventurous Routing wyszukuje kręte albo pagórkowate drogi i stara się wyznaczyć trasę tak, by uniknąć autostrad.

zaimplementowany moduł Wi-Fi pozwala na łatwą aktualizację map i oprogramowania bez użycia komputera. Ostrzeżenia o zbliżających się ostrych zakrętach, fotoradarach, a także samoczynne powiadomienia o zdarzeniach na drodze.

Fabrycznie załadowane, bezterminowe mapy całej Europy....