Garmin DriveSmart 55 MT-S EU promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Garmin DriveSmart 55 MT-S EU oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 629.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU DARMOWY TRANSPORT
629.00
ELECTRO.pl
-22%
Garmin DriveSmart 55 MT-S EU
629.00
RTV EURO AGD
-22%
Garmin DriveSmart 55 MT-S EU
629.00
OleOle!
Garmin nawigacja samochodowa DriveSmart 55 MT-S EU (45 krajów)
809.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Mapy Europa

Opis

Nawigacja GARMIN DriveSmart 55 MT-S EU Urządzenie nawigacyjne z inteligentnymi funkcjami i wysokiej rozdzielczości bezramkowym wyświetlaczem 5.5 cala oraz funkcją aktualizacji szczegółowych map. Garmin DriveSmart 55 jest doskonałym towarzyszem dla kierowców, którzy uwielbiają świeże przygody podczas podróży.

wyposażone w proste menu i czytelne mapy urządzenie Garmin DriveSmart 55 pozwala oglądać szczegółowe wskazówki nawigacyjne na jasnym, bezramkowym, dotykowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy i przejeżdżania poprzez skrzyżowania.

Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje dobry pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Dzięki zaimplementowanemu modułowi Wi-Fi w urządzeniu Garmin DriveSmart 55 MT-S można łatwo aktualizować mapy i oprogramowanie bez użycia komputera.

Po połączeniu urządzenia Garmin DriveSmart 55 z kompatybilnym smartfonem można prowadzić rozmowy przez komplet głośnomówiący, wykorzystując bezprzewodową technikę Bluetooth. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy i większej świadomości sytuacyjnej, ostrzeżenia dla kierowcy informują o zbliżających się ostrych zakrętach, ograniczeniach szybkości, fotoradarach, przejazdach kolejowych i nie tylko.

Urządzenie DriveSmart 55 MT-S posiada fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy.