Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 729.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU
729.00
OleOle!
Nawigacja GARMIN DriveSmart 61 LMT-S WiFi Europa DARMOWY TRANSPORT
729.00
ELECTRO.pl
Nawigacja GARMIN DriveSmart 61 LMT-S WiFi Europa
729.00
Media Expert
Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU
729.00
RTV EURO AGD
Nawigacja GARMIN DriveSmart 61 LMT-S EU
729.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Mapy Europa

Opis

Opis

  • Proste w obsłudze urządzenie nawigacyjne GPS z funkcjami online i jasnym 6.95-calowym dotykowym, bezekranowym wyświetlaczem pojemnościowym
  • Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją
  • gwarantuje usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne dane o ruchu drogowym i parkingach
  • pakiet głośnomówiący Bluetooth®, powiadomienia z telefonu i sterowanie głosowe
  • zastosowany moduł Wi-Fi® nieskomplikowany dostęp do map i aktualizacji
Pozostań w kontakcie, będąc w drodze dzięki urządzeniu nawigacyjnemu Garmin DriveSmart z zestawem funkcji telefonicznych, powiadomieniami z telefonu i precyzyjnymi wskazówkami nawigacyjnymi. Tryb głośnomówiący, aktualne informacje o ruchu drogowym, zaimplementowany moduł Wi-Fi i mnóstwo więcej — rozwiązania na miarę przyszłości są w Twoim urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź.

Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas. Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Żeby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, właściwe wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem. Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen i trendów przystępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link umożliwia też korzystanie z funkcji LiveTrack, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, by inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście lub są w długiej podróży.

Po zsynchronizowaniu smartfonu za pomocą Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart dostajesz dostęp do rewelacyjnych funkcji gwarantujących łączność bez odrywania dłoni od kierownicy. Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, że nie musisz sięgać po telefon, żeby zobaczyć, kto dzwoni albo przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Ci potrzeba wskazówek nawigacyjnych? starczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart wyposażone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki czemu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu (Tylko modele z mapą całej Europy).

zastosowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy przystępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

Aby zachęcać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i zwiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveSmart zagwarantuje kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdach kolejowych, a także przejściach dla zwierząt. W dodatku nawigacja ostrzega o jeździe pod prąd drogą jednokierunkową, a także o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymasz też powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru, a choćby ostrzeżenia o zmęczeniu, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, choćby gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę. Pomocne powiadomienia dla kierowcy są w dodatku dostępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zagwarantuje wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Gdy nie znasz okolicy dobrze jest posiadać pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu umieszczono serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin DriveSmart. Wyświetlaj oceny miejsc związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje, a także atrakcje na trasie albo w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom przystępny w samochodzie pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca, które ułatwią i uprzyjemnią całą podróż. Wyszukuj nowe atrakcje za pomocą zastosowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże przez polecanie niebanalnych miejsc na trasie.

Nowy rozmiar szczegółowych, głosowych wskazówek nawigacyjnych dzięki Garmin Real Directions. Nieskomplikowane do zrozumienia wskazówki dojazdu oprócz wymawiania nazw ulic wykorzystują specyficzne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną, dzięki temu prowadzą niczym najlepszy przyjaciel siedzący na siedzeniu pasażera. Nie trzeba poświęcać uwagi, by odczytać oznaczenia na odległych tabliczkach. Starczy posłuchać wskazówek funkcji Garmin Real Directions, np. „Skręć w lewo za stacją benzynową" lub „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem". Jazda według wskazówek nigdy nie była łatwiejsza.

W celu uzyskania kompleksowego rozwiązania nawigacyjnego urządzenie Garmin DriveSmart można złączyć z BC™ 30 Wireless Backup Camera (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście). Po podłączeniu kamery — w trakcie cofania można z łatwością widzieć pojazdy, pieszych i przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin DriveSmart.


Specyfikacja technologicznaMapyWyposażenie  • EAN: 753759170066