Garmin nawigacja GPS Overlander promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Garmin nawigacja GPS Overlander oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Overlander 010-02195-10 Nawigacja terenowa GARMIN
2399.00
MediaMarkt.pl
Nawigacja GARMIN Overlander
2399.00
Media Expert
Garmin Overlander - 7" - wyd. TopoActive - mapa Europy
2399.00
OleOle!
Garmin Overlander - 7" - wyd. TopoActive - mapa Europy
2399.00
RTV EURO AGD
Nawigacja GARMIN Overlander
2399.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Garmin
Kategoria:Nawigacja samochodowa

Opis

Ruszaj w nieznane z wytrzymałym urządzeniem stworzonym do nawigacji po bezdrożach Korzyści: kolorowy 7-calowy wyświetlacz dotykowy zapewnia precyzyjną nawigację po Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce, a także mapy topograficzne {pomocn|przydatn)e podczas nawigacji po bezdrożach.

64 GB pamięci wewnętrznej umożliwia pobieranie dodatkowych map TOPO. Overlander został stworzony zgodnie z amerykańską normą wojskową 810 dotyczącą odporności na temperatury i wstrząsy. Możliwość montażu w dowolnym miejscu dzięki użyciu zasilanego uchwytu magnetycznego z przyssawką i 1-calowym adapterem zgodnym z uchwytami RAM Korzystaj z aplikacji Garmin Explore do synchronizacji tras, śladów i punktów trasy w urządzeniu nawigacyjnym Overlander, smartfonie i na komputerach stacjonarnych.

Możesz z łatwością importować i eksportować pliki GPX do aplikacji Garmin Explore, nawet w trybie offline. Aplikacja iOverlander z załadowanymi punktami szczególnymi (POI), ACSI, Campercontact i Trailer's PARK pozwala znaleźć najlepiej położone, odległe i rozproszone kempingi bez korzystania z sygnału telefonu komórkowego.

Dostosuj nawigację drogową, aby uwzględniała rozmiar i masę Twojego pojazdu terenowego, a także wyświetlała ostrzeżenia dotyczące wysokości mostów, limitów masy, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i wielu innych aspektów.

Wszystkie urządzenia terenowe — takie jak wbudowany kompas, wysokościomierz i barometr — mieszczę się teraz w jednym urządzeniu....