MIO Spirit 7500 PL promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MIO Spirit 7500 PL oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
MIO SPIRIT 7500 PL LM
199.99
Neonet.pl
Nawigacja Mio Spirit 7500 + Mapa Polski
299.00
LucAnn

Parametry

Producent:MIO
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 5 "
Mapy Polska

Opis

Nawigacja Mio Spirit 7500

+ Mapa Polski

Nawigacja samochodowa Spirit 7500 jest jednym z nowszych sprzętów, jakie proponuje marka Mio. Urządzenie zachwyca swoimi progresywnymi funkcjami, a także ponadprzeciętnymi standardami planowania tras.


W nawigacji wykorzystano technologię IQ Routes™, która na bieżąco wykorzystuje informacje historyczne pobierane od milionów kierowców. Dzięki temu istotnie szybciej i efektowniej przebiega proces wyznaczania nowej trasy dojazdu. Uzupełniającą funkcją jest LearnMe Pro™, która kontroluje styl jazdy kierowcy w celu dobrania najlepszej trasy do preferencji użytkownika. Doskonale sprawdza się też funkcja o nazwie „Znajdź mój samochód", która zapisuje lokalizację auta, upraszczając w ten sposób nieskomplikowane odnalezienie pojazdu na parkingu.


Nawigacja ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali z funkcją Slide Touch™, dzięki czemu obsługa urządzenia przebiega bardzo komfortowo. Model Mio Spirit 7500 jest wzbogacony o Asystenta Parkowania, który ukazuje listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy samochód znajduje się w odległości do 1 km od celu. Nowością jest także Asystent pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań w 3D, co pozwala przejechać choćby wyjątkowo trudne skrzyżowanie czy upraszcza ustawienie się na odpowiednim pasie jazdy.


Nawigację samochodową Mio Spirit 7500 wyekwipowano w opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych, co jest realne nie tylko na urządzeniu,w dodatku na komputerze. Funkcja ta usprawnia ustalenie trasy przejazdu oraz określenie najbardziej adekwatnej podróży. Użytkownik ma także możliwość zapisu położenia ulubionych miejsc oraz znalezienia najbliższych POI, czyli stacji benzynowych, restauracji i innych obiektów.


w trakcie jazdy samochodem, nawigacja Mio Spirit 7500 skrupulatnie zawiadamia, gdzie i kiedy należy skręcić, dzięki temu nie ma potrzeby stałego zaglądania na ekran urządzenia GPS.


w sytuacji, jeśli użytkownik wybiera się na krótką wycieczkę zagranicę, może wypożyczyć mapę danego kraju na okres 3, 7 albo 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Do dyspozycji są kraje Europy, USA, Kanady i Australii. Proponuje także bezterminową aktualizację map, do 4 razy w roku. W dodatku, oprogramowanie nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 jest wzbogacone o preinstalowaną bazę fotoradarów (dostępną za darmo przez okres 3 miesięcy), co pozwala za każdym razem ustrzec się przed mandatem i zachować należytą ostrożność.


Z nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 można korzystać nie tylko w aucie,ponadto w trakcie wędrówki po mieście, za co odpowiada tryb pieszy.


Model Mio Spirit 7500 otrzymał 2 nagrody:

  • nagrodę Video Blog Tech „Super Jakość 100%"
  • nagrodę Video Blog Tech „Rekomendacja 100%"

Wraz z nawigacją samochodową Mio Spirit 7500, użytkownik uzyskuje:

  • ładowarkę samochodową
  • ramię do mocowania nawigacji
  • software DVD

Hardware