MIO Spirit 7700 PL promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem MIO Spirit 7700 PL oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.38 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
MIO SPRIT 7700 PL LM 5" P/N 442N60200002
329.38
Neonet.pl
Mio Spirit 7700 LM PL
369.00
OleOle!
Mio Spirit 7700 LM PL
369.00
RTV EURO AGD
Nawigacja MIO Spirit 7700 LM Polska
398.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MIO
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Mapy Polska

Opis

Dożywotnia i gratisowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom
Nie musisz się już więcej martwić zmianami lub korkami na drodze dzięki dostępnej aktualizacji map przez cały okres eksploatacji urządzenia. Podłącz urządzenie do komputera i zainstaluj oprogramowanie MioMore, a za każdym razem będziesz wiedzieć kiedy przystępna jest nowa aktualizacja i nigdy się nie zgubisz.

Ty jedziesz, Twoje urządzenie się uczy LEARNME Funkcja LearnMe Pro
Im więcej jeździsz tym więcej oprogramowanie uczy się dzięki funkcji LearnMe Pro. Funkcja odczytuje i śledzi Twój fason jazdy, dzięki temu może zaoferować spersonalizowane trasy, które będą pasować do Twoich preferencji na drodze.

Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny

Uchwyt zaprojektowany by ułatwić stosowanie nawigacji. Wspaniała ergonomia, wysokiej jakości materiały i prostota użytkowania na co dzień - to główne parametry uchwytu magnetycznego w Spirit 7700 LM. Konkretnie trzymający magnes że urządzenie jest zrównoważenie osadzone i nie straszne są mu żadne wertepy na drodze. W bazie uchwytu wbudowany jest złącze zasilania USB. Tak wiec zabierając nawigacje ze sobą nie musisz już odłączać kabla za każdym razem.

Wypowiadana nazwy ulic
Dzięki wypowiadanym nazwą ulic nawigacja Spirit 7700 LM za każdym razem powie Ci gdzie jechać. Nie musisz odwracać wzroku od tego co dzieje się przed samochodem - w końcu jesteś kierowcą. Spirit 7700 LM wypowiada nazwy ulic podczas nawigacji co zasadniczo pomaga zorientować Ci się w prędkiemu obraniu właściwej trasy lub odnalezieniu się w nowym miejscu gdy zboczysz z trasy.

Asystent parkowania zaoszczędzi czas i nerwy
To unikatowe rozwiązanie pomagające Ci wyszukać w prosty sposób miejsce do parkowania. Gdy będziesz już w pobliżu miejsca docelowego (1km), asystent automatycznie podpowie osiągalne miejsca do parkowania i naprowadzi Cię na nie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze.

Inteligentne wyznaczanie tras wraz z systemem IQ Routes

za każdym razem gdy aktualizujesz urządzenie, pobiera ono także dane o tym jakie trasy na ogół wybierają kierowcy,szybko dojechać do celu. Dzięki temu każde wyznaczanie trasy jest wsparte informacjami o tym jak i gdzie omijać korki. IQ Routes działa tak, abyś zawsze dojechał najszybciej i najbezpieczniej do celu swojej podróży.

Podgląd skrzyżowań i zjazdów w 3D
Dzięki asystentowi pasa ruchu 3D zawsze wiesz, który pas należy zająć w przypadku skrętu czy zjazdu z drogi szybkiego ruchu. Opcja 3D pozwala na zrozumienie drogi i zapewni wystarczająco dużo czasu na zajęcie optymalnego pasa. Jazda samochodem powinna być przyjemna, a nie stresująca.
* aktualizacja map przez cały okres eksploatacji urządzenia

Główne właściwości:

 • gratisowe mapy od TomTom z bezterminową aktualizacją 4 razy w roku
 • Dotykowy wyświetlacz LCD 5
 • IQ Routes pozwoli dzielić się trasami wielu użytkowników
 • LearnMe Pro złączy trasę do Twojego stylu jazdy tak abyś zawsze był na czas
 • Asystent parkowania z łatwością i wynajdzie najbliższy parking
 • Podgląd skrzyżowań 3D i asystent pasa ruchu nigdy nie przegapisz zjazdu
 • Blisko Mnie szybki dostęp do ulubionych lokalizacji
 • Znajdź mój samochód pomaga odnajdzieć zaparkowane auto
 • Planer podróży planuj i analizuj trasę podróży ustalając punkty na komputerze
 • Wypowiadane nazwy ulic słuchaj, a nie czytaj. Bezpiecznie dojedziesz do celu.
 • Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny
 • * aktualizacja map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Zawartość opakowania:

 • Nawigacja Mio Spirit 7700 LM
 • Uchwyt mocowania na szybę do samochodu
 • Ładowarka samochodowa

Funkcje
- Bezterminowa aktualizacja map - Informacja o ograniczeniach prędkości - Wypowiadanie nazw ulic (TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro - Planowanie podróży - W pobliżu - System operacyjny Window CE 6.0- Navigation Software and Map