MIO Spirit 8500 EU promocja 2021

Cena558.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:MIO
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 6.2 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Opis Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map, a także bazy foto radarów Nowy Spirit 8500 dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest bezpłatna i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy.

Dzięki zastosowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8500 został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie stosowania.

znaczny 6 calowy, jasny i czytelny wyświetlacz sprawiza każdym razem będziesz jechać właściwą drogą. IQ Routes™ używa na bieżąco danych które zbiera system od milionów użytkowników. Dzięki tym danym nawigacja jest w stanie ekspresowo stworzyć najlepszą trasę dojazdu do wybranego przez Ciebie celu.

LearnMe Pro™ monitoruje i uczy się Twojego stylu jazdy. Dzięki czemu udogodnieniu nawigacja zawsze dobierze adekwatną trasę do Twoich potrzeb I preferencji. Nawigacja Mio spirit za każdym razem przedstawi Ci kilka tras do wyboru.

Twoim zadaniem jest wyłącznie dobór tej najwygodniejszej dla Ciebie. Martwisz się że nie wyszukasz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Zastosowane w nawigacje oprogramowanie odnajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8500, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy. Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Spirit 8500 LM Spirit ma usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8500 More Desktop. Znajdź mój samochód Zapisz lokalizację swego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania. LearnMe Pro™ zwiększona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i oferuje trasy dopasowane do jego preferencji.

W pobliżu prędki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc Symulacja trasy w tunelu Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę poprzez całą podróż. Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D Nawigacja Spirit 8500 *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Oprogramowanie Spirit 8500 *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D prezentując najważniejsze znaki drogowe, żeby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu albo skrzyżowania.

Wypowiadane nazwy ulic Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz jedynie skupić się na prowadzeniu. Tryb pieszy Z Spirit 8500 nie tylko w samochodzie.

Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę. Asystent Parkowania Funkcja „Asystent Parkowania" samoczynnie wyświetla listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Wypożyczalnia map w trakcie krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto posiadać ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 albo 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu.

Oprócz Europy w wypożyczalni przystępne są ponadto mapy USA, Kanady i Australii., Przeznaczenie (nawigacje) samochód, Przekątna ekranu (nawigacje/rejestratory) 6,2'', Pozostałe właściwości wyświetlacza - Rozdzielczość: 800 x 480 - wyświetlacz dotykowy, Taktowanie procesora 800MHz, Pozostałe dane o procesorze ARM Cortex-A7, Czytnik kart pamięci (tak/nie) Tak, wariant kart pamięci Brak informacji, kanon pamięci SD / CF Brak informacji, Złącze anteny Brak danych, Pozostałe złącza we/wy USB, Bluetooth Nie, Mapy Europa, detalowe informacje o mapach - Full Europe - Bezterminowa aktualizacja map, Bateria, wymiary 101.5 x 17.7 x 173.1 mm, Waga 275Gram, Funkcje - Tekst do wypowiedzenia(TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes™ - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro™ - Tryb pieszy - Planowanie podróży - W pobliżu - Znajdź mój samochód - Symulacja trasy w tunelu, Pozostałe dane, Akcesoria w zestawie - Ramię do mocowania - Ładowarka samochodowa - Software DVD