MIO Spirit 8670 EU promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem MIO Spirit 8670 EU oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
MIO nawigacja Spirit 8670 EU Lifetime
699.00
Mall.pl
-23%
Nawigacja MIO Spirit 8670FEU (Dożywotnia aktualizacja)
699.00
Media Expert
-23%
Nawigacja MIO Spirit 8670 FEU LM
699.00
MediaMarkt.pl
-23%
Mio Spirit 8670 LM EU
699.00
OleOle!
-23%
Mio Spirit 8670 LM EU
699.00
RTV EURO AGD
Nawigacja MIO Spirit 8670FEU (Dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
699.86
ELECTRO.pl
Nawigacja MIO Spirit 8670 (Dożywotnia aktualizacja) DARMOWY TRANSPORT
909.00
ELECTRO.pl
Nawigacja MIO Spirit 8670 (Dożywotnia aktualizacja)
909.00
Media Expert
Nawigacja MIO Spirit 8670 FEU LM
909.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:MIO
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 6.2 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Opis Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map oraz funkcją Bluetooth Nowy Spirit 8670 LM dostarczany jest z aktualnymi mapami, też ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy.

Dzięki zaimplementowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8670 LM został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie stosowania.

spory 6 calowy, jasny i czytelny ekran sprawizawsze będziesz jechać właściwą drogą. Dzięki systemowi TMC na bieżąco jesteś powiadamiany o wszystkich utrudnieniach na Twojej trasie. System uwzględnia wszelkie roboty drogowe, utrudnienia w ruchu, wypadki, zamknięte trasy.

Nawigacja wraz z użyciem systemu TMC jest w stanie przedstawić Ci alternatywne, szybsze trasy dotarcia do celu. TMC jest aktywowane raz i działa dożywotnio bez dodatkowych opłat. Funkcja IQ Routes™ odzwierciedla doświadczenia i trasy milionów użytkowników nawigacji.

Zbiera ona i analizuje dane od użytkowników, abyś potem mógł otrzymać najlepszą trasę dojazdu. Sprytne objazdy, skróty… to wszystko jedynie dzięki IQ Routes™. Kolejną interesującą funkcją jest LearnMe Pro™. Jest to część zastosowanego oprogramowania które analizuje i wydobywa wnioski na temat Twojego stylu jazdy.

Potem przy wyznaczaniu trasy dojazdu nawigacja w pierwszej kolejności przedstawi Ci trasy dobrane do Twojego stylu jazdy. Tak więc czy jeździsz szybko, czy uwielbiasz jechać wolniej, a może nie lubisz autostrad– nawigacja scali trasę do Twoich potrzeb.

Martwisz się że nie wyszukasz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Zastosowane w nawigacje oprogramowanie odszuka dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map przez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8670 LM, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy. Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Spirit 8670 LM Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać przy pomocy programu Spirit 8670 LMMore Desktop. Telefonowanie bez zastosowania rąk dzięki Bluetooth® Twoje Spirit 8670 LM używa doskonałej technologii Bluetooth®. Zezwala na ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i użycie Spirit 8670 LM jako zestawu głośnomówiącego.

teraz możesz dzwonić bez wykorzystania dłoni. Technika TMC Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) dostaje dane o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Spirit 8670 LM wytyczy nową drogę.

LearnMe Pro™ zwiększona Funkcja LearnMe Pro™ kontroluje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji. Asystent Parkowania Funkcja „Asystent Parkowania" samoczynnie wyświetla listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Tryb pieszy Z Spirit 8670 LM nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę. Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D Nawigacja Spirit 8670 LM w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Oprogramowanie Spirit 8670 LM umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D przedstawiając najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

W pobliżu szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc. Znajdź mój samochód Zapisz lokalizację swego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania. Planowanie podróży Spirit 8670 LM Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Spirit 8670 LM.

Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej słuszne. Wypowiadane nazwy ulic Nie musisz martwić się o to iż źle zrozumiesz albo nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz jedynie skupić się na prowadzeniu.

Wypożyczalnia map w trakcie krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto posiadać ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu.

Oprócz Europy w wypożyczalni przystępne są dodatkowo mapy USA, Kanady i Australii. Symulacja trasy w tunelu Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę poprzez całą podróż., Przeznaczenie (nawigacje) samochód, Przekątna ekranu (nawigacje/rejestratory) 6,2'', Pozostałe parametry wyświetlacza - ekran dotykowy: Tak - Wyświetlanie w kolorze: Tak - Rozdzielczość: 800 x 480 - Wielkość: 15.7cm (6.2"), Taktowanie procesora 800MHz, Pozostałe dane o procesorze ARM Cortex-A7, Czytnik kart pamięci (tak/nie) Tak, typ kart pamięci microSD, kanon pamięci SD / CF Brak danych, Chipset GPS SiRF Star III, Złącze anteny TMC, Pozostałe złącza we/wy, Bluetooth Tak, Mapy Europa, detalowe dane o mapach Full Europe (44 kraje), Bateria - Bateria wbudowana - Ładowanie z gniazdka zapalniczki samochodowej, wymiary 101.5 x 17.7 x 173.1 mm, Waga 275Gram, Funkcje - Bezterminowa aktualizacja map - Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów - Tekst do wypowiedzenia(TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes™ - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro™ - Tryb pieszy - Planowanie podróży - W pobliżu - Znajdź mój samochód - Symulacja trasy w tunelu - Telefonowanie bez zastosowania rąk dzięki Bluetooth®, Pozostałe informacje, Akcesoria w pakiecie