MIO Spirit 8670 Truck promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MIO Spirit 8670 Truck oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 909.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Nawigacja GPS MIO SPIRIT 8670 LM TRUCK EU TIR
909.00
LucAnn
MIO SPIRT 8670 FEU TRUCK
930.48
Neonet.pl

Parametry

Producent:MIO
Kategoria:Nawigacja samochodowa

Opis

Nawigacja dla aut ciężarowych, kamperów i aut z przyczepami.
Funkcja Bluetooh oraz dożywotnia aktualizacja map.

Â

Nowa nawigacja Mio Spirit 8670 Truck to urządzenie wytworzone z myślą o kierowcach wielkich aut transportowych, kamperów i innych pojazdów o obszernych gabarytach. Nawigacja korzysta z specjalnego oprogramowania i informacji które dostarczają wiarygodnych i pewnych danych dla kierowcy. Nie trzeba się już martwić gabarytami auta, nawigacja na podstawie wprowadzonych danych sama określi najistotniej słuszną trasę tak aby ominąć zbyt wąskie przejazdy i przeprawy, usunąć zbyt ostre nawroty oraz ulice z zakazem ruchu dla aut z daną masą czy wymiarami. Zaimplementowana baza fotoradarów uchroni kierowcę
przed niepotrzebnymi wydatkami.


Nowy Spirit 8670 LM Truck dostarczany jest z aktualnymi mapami, także ich aktualizacja jest bezpłatna i dożywotnia. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas.


Nowy Mio Spirit 8670 LM Truck został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Pokaźny 6 calowy, jasny i czytelny wyświetlacz sprawiza każdym razem będziesz jechać właściwą drogą. Dzięki systemowi TMC na bieżąco jesteś powiadamiany o wszystkich utrudnieniach na Twojej trasie. System uwzględnia wszelkie roboty drogowe, utrudnienia w ruchu, wypadki, zamknięte trasy. Nawigacja wraz z użyciem systemu TMC jest w stanie przedstawić Ci alternatywne, szybsze trasy dotarcia do celu. TMC jest aktywowane raz i działa dożywotnio bez dodatkowych opłat.

Tryb ciezarowy

Â

Tryb ciezarowy oraz karawaningowy dla aut o duzej masie i wymiarach. Trasy przeliczane na postawie rodzaju pojazdu, jego wagi, rozmiarów oraz masy całkowitej*

* dane wagowe I rozmiarowe nie są przystępne dla wszystkich krajów rejonu Europy.

Â

Â
Bezterminowa aktualizacja map

Â

poprzez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8670 LM Truck, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Â

Â
Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów

Â

Spirit 8670 LM Truck Spirit ma usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś za każdym razem wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać przy pomocy programu Spirit 8670 LM TruckMore Desktop.

Â

Â
Telefonowanie bez użycia dłoni dzięki Bluetooth®

Â

Twoje Spirit 8670 LM Truck używa wyśmienitej technologii Bluetooth®. Umożliwia ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Spirit 8670 LM Truck jako zestawu głośnomówiącego. Dzisiaj możesz dzwonić bez zastosowania dłoni.

Â

Â
technika TMC

Â

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) dostaje dane o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Spirit 8670 LM Truck wytyczy nową drogę.

Â

Â
LearnMe Pro™

Â

zwiększona Funkcja LearnMe Pro™ kontroluje fason jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i oferuje trasy przypasowane do jego preferencji.

Â

Â
Asystent Parkowania

Â

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Â

Â
Tryb pieszy

Â

Z Spirit 8670 LM Truck nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Â

Â
Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Â

Nawigacja Spirit 8670 LM Truck *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Spirit 8670 LM Truck *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, by dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu albo skrzyżowania.Â

Â

Â
W pobliżu

Â

szybki dostęp do najbliższych POI albo zapis ulubionych miejsc.

Â

Â
Znajdź mój samochód

Â

Zapisz lokalizację swego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Â

Â
Planowanie podróży

Â

Spirit 8670 LM Truck Spirit ma opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Spirit 8670 LM Truck. Możesz dzisiaj ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najszczególniej stosowne.

Â

Â
Wypowiadane nazwy ulic

Â

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Â

Â
Wypożyczalnia map

Â

podczas niedługiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni przystępne są ponadto mapy USA, Kanady i Australii.

Â

Â
Symulacja trasy w tunelu

Â

Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę poprzez całą podróż.

Â

produkt
firma
Kod producenta
5262N5380010
EAN
5420027526973
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
typ nawigacji
Ciężarowa
Czarny
Fizyczne ekran Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
szeroka Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Asystent pasa skrętu
Asystent szybkości
Dodawanie lokalizacji do ulubionych
dane o fotoradarach
dane o ograniczeniach szybkości
Mapy 3D
Najkrótsza trasa
Najszybsza trasa
Planowanie trasy
Planowanie z celami pośrednimi na trasie
powiększenie skrzyżowań
Rekalkulacja trasy
Trasa piesza
Tryb pieszy
Tryb samochód ciężarowy
Widok skrzyżowań 3D
Wskaźnik ograniczenia szybkości
Wybieranie celu podróży: POI
Wymowa nazw ulic
Wyszukiwanie według punktów POI
Wyświetlanie mapy
Wyświetlanie strzałki
Wyznaczanie trasy
gromadzi punkty szczególne dla ciężarówek
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi
Inne
Dożywotnia aktualizacja map
technologiczne
Dotykowy
GPS
SiRF Star III
TMC
800 MHz
Cortex A7
zaimplementowane technologie
Zasilanie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta