Modecom FreeWay SX 7.0 PL promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Modecom FreeWay SX 7.0 PL oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 474.35 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 SE PL
474.35
Media Expert
NAWIG.SAMOCH. MODECOM FreeWAY SX 7.1 + Automapa PL - NAV-FREEWAYSX71-AM-PL- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
478.74
Sferis.pl
Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 SE PL DARMOWY TRANSPORT
478.84
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Modecom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 7 "
Mapy Polska

Opis

Nawigacja MODECOM FreeWay SX 7.0 Prosta droga do celu Prosto do celu tworzona z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 7.0 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża jak i gąszcz miejskich ulic.

Komfort wykorzystywania Urządzeniem steruje sprawny procesor Mstar MSB2531 800MHZ charakteryzujący się szczególnie niskim poborem mocy. Pokaźny i pokaźny wyświetlacz o przekątnej 7” TFT LCD, który zezwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Nie tylko nawigacja Plecki Uchwytu Nawigacji SX 7.0 pełnią również funkcję podstawki do oglądania filmów lub zdjęć. Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – cechuje się wieloma multimedialnymi funkcjami.

Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może oglądać przy pomocy urządzenia dokumenty lub po prostu cieszyć się z lektury swej ulubionej książki.

AutoMapa - Twój niezawodny pilot Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych tylko w AutoMapie adresom przypisanym do potężnych budynków umożliwia, z nieporównaną dotąd precyzją, nawigację po krajowych drogach.Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy starannie opisanych Punktów zastosowaneczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu Miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.

darmowa aktualizacja map Zachowaj aktualność swych map. Dzięki możliwości ich gratisowej aktualizacji przez 12 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia będziesz miał gwarancję,zawsze trafisz prosto do celu.

System Windows CE 6.0 Na pokładzie FreeWAY SX 7.0 wyszukasz doceniony przez użytkowników na całym świecie system operacyjny Windows CE. Pozwoli Ci on na instalację oprogramowania od wielu producentów, takich jak MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.