Modecom FreeWay SX 7.0 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Modecom FreeWay SX 7.0 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 409.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Nawigacja Modecom FreeWAY Sx 7.0
409.00
Allegro.pl
Nawigacja Gps Modecom FreeWay Sx 7.2 7"
469.00
Allegro.pl
Nawigacja Modecom FreeWAY Sx 7.1
539.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Modecom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 7 "

Opis

produkowana z myślą o najszczególniej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 7.0 to sugestia dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża jak i gąszcz miejskich ulic.

Urządzeniem steruje sprawny procesor Mstar MSB2531 800MHZ cechujący się szczególnie niskim poborem mocy. Wyraźny i obfity i widoczny ekran o przekątnej 7" TFT LCD, który zezwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych.

dodatkowe funkcje w nawigacji MODECOM FreeWAY SX 7.0 pozwalają słuchać muzyki czy odtwarzać filmy, co czyni z tego urządzenia multimedialne centrum rozrywki.
Plecki Uchwytu Nawigacji SX 7.0 pełnią także funkcję podstawki do oglądania filmów albo fotografii

Nawigacja pełna multimediów
Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – znamionuje się wieloma multimedialnymi funkcjami. Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może przeglądać za pomocą urządzenia dokumenty albo po prostu cieszyć się z lektury swej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 7.0 też możliwość odtwarzania plików MP3, a także MP4.


Pozostałe złącza we/wy

- Mini USB 2.0
- 3.5mm Jack


Pozostałe dane

- AudioMP3/WMA9/WAV
- Video MP4/ASF/WMV/AVI/DIVX/XVID


Akcesoria w zestawie

- Urządzenie
- przewód Mini USB
- Ładowarka samochodowa
- Instrukcja obsługi
- Uchwyt