Modecom FreeWay SX2 EU promocja 2020

Cena435.55
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Modecom
Kategoria:Nawigacja samochodowa
Przekątna ekranu 5 "
Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px
Mapy Europa

Opis

Modecom Nawigacja FreeWAY SX2 + MAPFACTOR EUROPA Prosta droga do celu Prosto do celu produkowana z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 2.0 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża, jak i gąszcz miejskich ulic Komfort stosowania Urządzeniem steruje produktywny procesor Mstar MSB2531 cechujący się wyjątkowo niskim poborem mocy.

pokaźny wyświetlacz o przekątnej 5” TFT LCD nieprzeciętnie pasuje do wnętrza samochodu, a jej jakość pozwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Nie tylko nawigacja Nawigacja MODECOM FreeWAY SX 2.0 to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania – pokierowania bezbłędnie do celu – znamionuje się wieloma multimedialnymi funkcjami.

Na przykład dzięki specjalnemu oprogramowaniu do czytania książek elektronicznych, użytkownik może przeglądać za pomocą urządzenia dokumenty lub po prostu radować się z lektury swej ulubionej książki.

Nawigacja MODECOM FreeWAY SX2 dodatkowo możliwość odtwarzania plików MP3 oraz MP4. MapaMap - Twój bezusterkowy pilot MapaMap jest profesjonalnym systemem nawigacji GPS, który poprowadzi użytkownika zakręt po zakręcie z komunikatami głosowymi do wybranego celu, uwzględniając korki na drogach w Polsce.

Dzięki funkcjom społecznościowym system ostrzega przed kontrolami drogowymi, fotoradarami, wypadkami, a także przekraczaniem dozwolonej szybkości. Nawigacja jest mistrzowskim rozwiązaniem asygnowanym do nawigacji samochodowej.

bezpłatna aktualizacja map Zachowaj aktualność swoich map. Dzięki możliwości ich gratisowej aktualizacji poprzez 12 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia będziesz miał gwarancję,za każdym razem trafisz prosto do celu.

System Windows CE 6.0 Nawigacja FreeWAY SX 7.1 ma zainstalowany uniwersalny i instynktowny w obsłudze system Windows CE 6.0, który pozwoli Ci na instalację Twojej ulubionej mapy, takiej jak MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Pełne odblokowanie... A wraz z nim oprócz możliwości uruchamiania innych systemów nawigacyjnych z pulpitu takich jak:AutoMapa, Igo, TomTom, MioMap, czy liczne programy użytkowe (notatnik, kalkulator, Word viewer, Excel viewer oraz inne).