Navitel E505 Magnetic promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Navitel E505 Magnetic oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Nawigacja NAVITEL Magnetic E505
299.00
ELECTRO.pl
Nawigacja NAVITEL Magnetic E505
299.00
Avans.pl
Nawigacja NAVITEL Magnetic E505
299.00
Media Expert

Parametry

Producent:Navitel
Kategoria:Nawigacja samochodowa

Opis

nawigacja NAVITEL E505 MAGNETIC Nawigacja Navitel włącza się automatycznie wraz z oprogramowaniem nawigacyjnym po podłączeniu do uchwytu. Komunikaty głosowe, dane o fotoradarach i zbliżających się manewrach pokazujene są podczas podróży na 5-calowym, dotykowym wyświetlaczu TFT.

W urządzeniu są zainstalowe mapy offline 43 krajów europejskich i całkowitą mapę Białorusi, Kazachstanu, Rosji i Ukrainy wraz z ich dożywotnią, gratisową aktualizacją. Efektywny procesor, funkcja radia Dzięki wbudowanej funkcji FM Transmiter, po ustawieniu adekwatnej częstotliwości, użytkownik może korzystać z podpowiedzi lektora bądź używać nawigacji jak radia, do słuchania muzyki i wiadomości.

Stabilność działania nawigacji zapewni procesor MStar MSB 2531A, o częstotliwości taktowania 800 MHz. Gniazdo kart SD W odróżnieniu do znanego na rynku modelu NAVITEL E500, E505 Magnetic pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Linux.

Urządzenie wyposażono w 8 GB pamięci wewnętrznej, a także uzupełniające porty na karty microSD/SDHC do 32 GB, na instalację kolejnych map lub odtwarzanie multimediów. Akcesoria W zestawie dostajesz konieczne akcesoria: uchwyt, ładowarkę samochodową, kabel mini-USB, rysik, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną (na okres 24 miesięcy)....